Formalność przed siatkarzami TSV? W sobotę mecz z outsiderem

SANOK / PODKARPACIE. Przed siatkarzami TSV Cellfast Sanok teoretycznie łatwiejszy mecz z niżej notowanym rywalem. W najbliższą sobotę, podopieczni Piotra Podpory zagrają z LKS-em Kłos Olkusz. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl.

W 7. kolejce II ligi grupy 6. siatkarze TSV Cellfast, obecnego lidera rozgrywek zagrają przed własną publicznością z LKS-em Kłos Olkusz. Drużyna z Małopolski zajmuje 9. miejsce, mając na swoim koncie 3 punkty. Kłos wygrał na wyjeździe 3:1 z Wisłokiem Strzyżów i jak na razie są to jedyne sety ugrane przez beniaminka. Oczywiście, aktualna pozycja w tabeli najbliższego rywala, nie może uśpić czujności sanoczan. Nie zmienia to jednak faktu, że to gospodarze będą zdecydowanym faworytem. TSV to na tym etapie najlepsza drużyna ligi, legitymująca się 16 punktami.

Transmisję na żywo z meczu TSV Cellfast Sanok – LKS Kłos Olkusz przeprowadzi portal Esanok.pl. Początek w sobotę (15.11) o godzinie 16:50.

źródło: TSV Cellfast Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."