OTRZYMALIŚMY: List otwarty do władz Sanoka w sprawie cen za wodę i odbiór śmieci. Znamy odpowiedź

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy list otwarty mieszkańca Sanoka Stanisława Romana, który zwraca uwagę na ceny dostawy wody i odbioru odpadów komunalnych. Publikujemy list oraz odpowiedzi udzielone przez burmistrza Wojciech Blecharczyka, jego zastępcę Ziemowita Borowczaka oraz SPGK.

List otwarty Stanisława Romana do burmistrza Wojciecha Blecharczyka i przewodniczącego Rady Miasta Jana Oklejewicza z dnia 27.02.2014r.


Odpowiedź Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz Urzędu Miasta Sanoka na list otwarty Stanisława Romana z dnia 27.02.2014r.


Odpowiedź burmistrza Wojciecha Blecharczyka na pismo z dnia 9.02.2013r. dot. wprowadzenia nowego systemu gospodarki odpadami


Odpowiedź wiceburmistrza Ziemowita Borowczaka na pisma Stanisława Romana z dnia 10 i 20.12.2012r. dot. podwyżki opłat za gospodarowanie odpadami i nowego systemu odbioru odpadów komunalnych


źródło: materiały nadesłane / Urząd Miasta w Sanoku

foto: sxc.hu

[contact-form-7 404 "Not Found"]

|
Pomoc Finansowa

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."