Samochód zapalił się podczas jazdy

BRZOZÓW / PODKARPACIE.  W poniedziałek brzozowscy policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu. Pojazd zapalił się podczas jazdy, kierujący nie był wstanie sobie poradzić sam z ugaszeniem ognia. Prawdopodobna przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

W poniedziałek, około godz. 17.30 policjanci interweniowali na ul. Armii Krajowej w Brzozowie, gdzie osobowy ford stanął w płomieniach i praktycznie doszczętnie spłonął.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowcą forda był 42-letni mieszkaniec Brzozowa. Mężczyzna zatrzymał pojazd na tej ulicy, gdyż zauważył, że spod pokrywy silnika wydobywa się dym. Kierujący próbował na własną rękę ugasić auto, jednak mu się to nie udało. Ostatecznie  samochód stojący w płomieniach ugasili przybyli na miejsce strażacy.  Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."