REKLAMA
REKLAMA

Samochód zapalił się podczas jazdy

BRZOZÓW / PODKARPACIE.  W poniedziałek brzozowscy policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu. Pojazd zapalił się podczas jazdy, kierujący nie był wstanie sobie poradzić sam z ugaszeniem ognia. Prawdopodobna przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

W poniedziałek, około godz. 17.30 policjanci interweniowali na ul. Armii Krajowej w Brzozowie, gdzie osobowy ford stanął w płomieniach i praktycznie doszczętnie spłonął.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowcą forda był 42-letni mieszkaniec Brzozowa. Mężczyzna zatrzymał pojazd na tej ulicy, gdyż zauważył, że spod pokrywy silnika wydobywa się dym. Kierujący próbował na własną rękę ugasić auto, jednak mu się to nie udało. Ostatecznie  samochód stojący w płomieniach ugasili przybyli na miejsce strażacy.  Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

KPP Brzozów

12-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)