Wypadek samochodowy w Trześniowie. Kierująca osobówką trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Blisko 3 godziny była zablokowana droga w Trześniowie, po tym jak doszło tam do wypadku osobówki z samochodem towarowym. W wyniku zdarzenia kierująca osobowym fiatem stilo, została przewieziona do szpitala.


W wyniku zderzenia pojazdów, samochody znalazły się w przydrożnym rowie po przeciwnych pasach drogi. Na miejsce przybyły patrole Policji, które zorganizowały objazd na drodze. Przybyli strażacy z JRG  Brzozów i z OSP Trześniów zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję, strażacy usunęli plamy ropopochodne z jezdni, a następnie przemieścili jeden z pojazdów w bezpieczne miejsce. W wyniku zderzenia pojazdów uszkodzeniu uległy: lewe strony pojazdów zarówno w samochodzie Fiat Stilo i samochodzie Mercedes.

opracował: st.kpt. Tomasz Mielcarek
zdjęcia: st.kpt. Jacek Kędra

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."