Najechał na tył opla. 10-letnie dziecko doznało obrażeń (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Prusieku. Kierujący volkswagenem najechał na tył opla. W wyniku uderzenia opel wjechał do przydrożnego rowu. Obrażeń doznała 10-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 14.10 w Prusieku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył skręcającego w boczną drogę opla, który wjechał do przydrożnego rowu. Samochodem kierowała 64-letnia mieszkanka powiatu sanokciego, a pasażerkami były dwie dziewczynki w wieku 10 i 8 lat. Wszystkie trzy zostały przewiezione do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że 10-latka ma złamany nos. Pozostałym osobom na szczęście nic się nie stało.

Policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem, 48-letni mężczyzna, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Zabezpieczone ślady i sporządzona dokumentacja pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."