Najechał na tył opla. 10-letnie dziecko doznało obrażeń (ZDJĘCIA)

13-09-2016

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w Prusieku. Kierujący volkswagenem najechał na tył opla. W wyniku uderzenia opel wjechał do przydrożnego rowu. Obrażeń doznała 10-letnia pasażerka.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 14.10 w Prusieku. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył skręcającego w boczną drogę opla, który wjechał do przydrożnego rowu. Samochodem kierowała 64-letnia mieszkanka powiatu sanokciego, a pasażerkami były dwie dziewczynki w wieku 10 i 8 lat. Wszystkie trzy zostały przewiezione do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że 10-latka ma złamany nos. Pozostałym osobom na szczęście nic się nie stało.

Policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem, 48-letni mężczyzna, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Zabezpieczone ślady i sporządzona dokumentacja pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.