BIESZCZADY: Szukali amunicji, znaleźli też nielegalną bimbrownię (ZDJĘCIE)

07-03-2017

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Aparatura do produkcji alkoholu oraz duża ilość wysokoprocentowych wyrobów alkoholowych, została zabezpieczona przez leskich policjantów jako dowody przestępczej działalności mieszkanki Bukowca. Policjanci podczas przeszukania domu znaleźli również nielegalną amunicję.

Kilka dni temu policjanci wydziału kryminalnego z Leska ustalili, że w jednym z domów w miejscowości Bukowiec może być przechowywana nielegalna amunicja. Policjanci faktycznie znaleźli we wskazanym miejscu 15 sztuk amunicji różnego kalibru, do której posiadania przyznała się 42-letnia mieszkanka tej bieszczadzkiej miejscowości.

W budynku gospodarczym na tej samej posesji funkcjonariusze ujawnili aparaturę do produkcji alkoholu. Zabezpieczyli 300 litrów gotowych do sprzedaży wyrobów alkoholowych, przechowywanych w 25-litrowych pojemnikach z nazwami i cenami. Z policyjnych ustaleń wynika, że mieszkańcy posesji z produkcji i sprzedaży alkoholu zrobili sobie stałe źródło dochodu.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

303-123551

źródło: KPP Lesko

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 23 do “BIESZCZADY: Szukali amunicji, znaleźli też nielegalną bimbrownię (ZDJĘCIE)”

 1. Młot pisze:

  Te zarazy to wszystko wymyślą !!!

  • xxxstop banderą pisze:

   a co mają ludzie robić iść do atw czy do pas pola konkurować z Ukraińcami którzy są pod ochroną i łamią kodeks pracy zarabiać 1500 zł i nie mięć czasu na przerwę śniadaniowa

 2. jak za okupacji pisze:

  I tak zabija się ducha przedsiębiorczości w narodzie

 3. Jasiek pisze:

  Za amunicję ukarać pobytem w narodowych silach rezerwowych przez rok a co do bimbru, przecież to produkt ekologiczny.
  Ps. Jak wypije tegoż trunku to na drugi dzień i łeb nie boli, apetyt jest i chęć do roboty, nie to co po sklepowej tylko jedzie się do Rygi przez Ząbkowice.

  • zulik pisze:

   Jasiek masz racje jak pier…ne z kumplem flache bimbru na drugi dzień tyram od rana do wieczora jak po dopalaczu, nie straszne mi wtedy warunki atmosferyczne może być nawet -30. A jak wypije tą chemie ze sklepu to na drugi dzień bym leżał i po prostu zdycham. Łep mnie napiernicza brzuch boli a w kiblu sodoma i gomora. Sam boje się wchodzić taki odór. W Polsce wszystko co dobre się niszczy to raj dla bandytow krętaczy i zlodzieji. Gdzie zwykli producenci nie mają szans bytu. dziękuje

  • Nogie mnieboleja pisze:

   Przez Ząbkowice i Pyskowice do Rygi się jedzie

 4. Smakosz pisze:

  Jezeli dobry berbeluche robił to szkoda jak jechało drozdzami to zlikwidowac sprzet.

 5. interesuje mnie przetarg urzadzenia pisze:

  Urządzenie wręcz profesjonalne godne uwagi w dodatku produkowało też amunicję?.Byli bardzo pewni siebie a zawsze znajdzie się jakaś menda która jest albo nie dopita abo bez pieniędzy. Bimber mogę sobie zrobić wiadomo ,że nie koszem do śmieci ani miotłą.Nie wolno tylko SPRZEDAWAĆ, MOŻNA POŻYCZAĆ.Błąd !! nazwy można było kodować kreskami kolorowymi ale bez cen.Jak przerabiali na tym urządzeniu wina to nie wychodził bimber tylko koniak różnej mocy i wielogwiazdkowy oraz inne smaki.A teraz będą kręcić na posterunku mam nadzieję ,że nie przywłaszczą jak CBŚP perfumy choć to ciecz pochodna.Bimber pije się bez innych alkoholi i nie objada się do syta. Wskazana lekka przerwa gwarantuję wypicia sporej ilości bez skutków ubocznych po lekkim odpoczynku można jechać od nowa w niezłej sprawności fizycznej.Picie po tygodniu trzeba odpokutować i odpocząć do czasu następnej fermentacji.DZIEŃ ŁAGODNYCH KOBIET

 6. Rlsb pisze:

  banda policyjnych patałachów niech sie za siebie wezmą bo samu lewym sporirytusem chandluja i towarem z Ukrainy,chce ktos adres???

 7. Anonim pisze:

  Blad w zapisie, nie Pani tylko PAN

 8. nowy pisze:

  Ustalili ??? sami ustalili ??? buehahhaha , albo ktoś podj… bo chciał na kreche albo któryś undrowv chciał przepis a nie dostał. Ustalają to oni to co Qomandir karze.

 9. Clandestino pisze:

  Polska to kraj donosicieli.Donosili podczas wojny, kiedy była komuna i donoszą i teraz.Donosicielstwo tradycją narodu polskiego. Hańba!!

 10. jaś pisze:

  Ustalili czy ktoś zakapował? Moim zdaniem to drugie.

 11. Maryan pisze:

  Rudy popłynął, oj trzeba bedzie zakasac rekawy i dalej metry przerzucać.

  • qqqqq pisze:

   ludzka bezczelność nie zna granic !!!!!

   • Anonim pisze:

    I glupota twoja również. Dlaczego nie można potępiac czegoś co jest zakazane w demokratycznym kraju. Jakby kobieta (wątpię akurat że to ona a nie jakiś inny facet)miała 10, 20 litrów to uznano by że ma takie potrzeby własne i po sprawie a tu ewidentne przestępstwo. Na taką skalę produkować to tylko idiota się decyduje. Lub inaczej mówiąc chytry dwa razy traci

 12. Jan pisze:

  Nigdy nie wierz kobiecie dobrą rade Ci dam !

 13. heheszki pisze:

  No ładnie, ładnie. Ale co tu robić innego, jak nie pić???

 14. qqqqq pisze:

  do ANONIM-potępiać czy podpie……..,na wsiach jest tak,że każdy o każdym wie i gwarantuję, że jakby przejść od domu do domu w każdym znaleźli byśmy jakieś grzeszki od bimbru po lewe dochody z turystyki ,na których traci gmina ,po pustoszeniu okolicznych lasów ,itd.można wymieniać w nieskończoność ….jak to się mówi ,kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień……

 15. Zenek z Leska pisze:

  W Polsce proceder jest zakazany. Państwo ma monopol na produkcję i tyle ,takie jest prawo. Czemu macie pretensje, że policja działa zgodnie z prawem? Powinna takie jej są obowiązki.

 16. wiem pisze:

  Kuwa taki dobry bimber był

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.