Brązowy medal piłkarzy AZS PWSZ Sanok! (ZDJĘCIA)

11-05-2017

SANOK, RZESZÓW / PODKARPACIE. Na stadionie Resovii Rzeszów zostały rozegrane Finały Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Piłce Nożnej, w których brały udział 4 najlepsze drużyny wyłonione z eliminacji. Piłkarze AZS PWSZ Sanok ostatecznie zajęli historyczne dla uczelni 3. miejsce!

Warto dodać, że studenci PWSZ Sanok – nie licząc meczu, który był zaliczany z fazy grupowej z Uniwersytetem (0:2) – nie przegrali ani jednego spotkania, remisując z Politechniką Rzeszowską 2:2 oraz wygrywając z PWSTE Jarosław 3:1.

azs

Zdobywcami bramek byli:

PWSZ SANOK – POLITECHNIKA RZESZOWSKA
Dymnicki Jakub
Czubek Piotr (Kowalski Jakub)

PWSZ SANOK – PWSTE JAROSŁAW

Lorenc Rafał (Wethacz Mariusz)
Czubek Piotr (Lorenc Rafał)
Wethacz Mariusz (Grzebień Dawid)

Skład zespołu brązowych medalistów:

Chudziak Przemysław, Furlik Wojciech, Penar Rafał, Grzebień Dawid, Winiarski Daniel, Popiel Hubert, Kasperkowicz Szymon, Dymnicki Jakub, Lorenc Rafał, Wethacz Mariusz, Czubek Piotr, Kowalski Jakub, Wethacz Dariusz, Lenik Marcin, Mindur Przemysław.
Opiekun: Kowalski Mateusz.

Gratulujemy sukcesu!

azs2

materiały nadesłane

Komentarzy: 4 do “Brązowy medal piłkarzy AZS PWSZ Sanok! (ZDJĘCIA)”

 1. hedon pisze:

  III miejsce na 4 drużyny rzeczywiście niebywały sukces…

  • Anty hedon pisze:

   Hedon czytaj ze zrozumieniem chłopie… 4 drużyny wyłonione z eliminacji! W eliminacjach biorą udział wszystkie uczelnie z województwa podkarpackiego, w tym roku było ich 8.

 2. Piłkarz pisze:

  Tak, to proszę podaj miejsce odbycia eleminacji oraz wyniki poszczególnych meczów. Nie zła propaganda co???

  • Antypiłkarz = kopacz pisze:

   Kolejna osoba nie obeznana w temacie i komentująca… Zachęcam do odwiedzenia strony azs.rzeszow.pl, następnie wejście w komunikaty końcowe z zawodów i wyszukania dyscypliny Piłka Nożna. Wszystkie wyniki wraz z finałami i eliminacjami tam są. Dla szczegółów podam, że były dwie grupy po 4 drużyny. Sanocka uczelnia miała grupę z Uniwersytetem Rzeszowskim, WSIIZ Rzeszów, PWSZ Krosno. PWSZ Sanok wyszedł z drugiego miejsca ulegając Uniwersytetowi, następnie w finałach skończył na 3 miejscu otrzymując prawo startu w półfinałach mistrzostw Polski.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.