GMINA ZAGÓRZ: Dachowanie w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

10-04-2017

BRZOZOWIEC / PODKARPACIE. Wczoraj około godziny 19.00 w Brzozowcu osobówka dachowała w rowie. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które trafiły do sanockiego szpitala.

Służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał do rowu. Natychmiast na miejsce zadysponowano dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, trzy zastępy strażaków oraz patrol policji.

Jednak po dojeździe służb na wskazane miejsce okazało się, że rzeczywiście samochód znajduje się w rowie, ale dodatkowo leży na dachu.

Pojazdem podróżowały trzy osoby, dwie z nich potrzebowały pomocy medycznej i zostały zabrane do sanockiego szpitala.

Ruch na odcinku DW892 prowadzony był wahadłowo.

Fot. Daniel
SANOK112

Komentarzy: 7 do “GMINA ZAGÓRZ: Dachowanie w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)”

 1. ODORY Z POBLISKIEGO WYSYPISKA? pisze:

  TO PEWNIE SUBSTANCJE SZKODLIWE W POWIETRZU Z POBLISKIEGO WYSYPISKA – LUDZIE NIE CZUJĄ TYCH GAZÓW A WPŁYWAJA NA ICH STAN?

  • CZASZYNIAK pisze:

   niżej jest Czaszyn i te odory ciągle mają wpływ na ludzi 24 godziny na dobę a Gmina Zagórz robi wszystko aby zbudować tam jeszcze kompostownie i zwozić śmieci z regionu

  • zagorz pisze:

   Dlaczego w Brzozowcu koło wysypiska wyrznięto tyle drzew i kto to zrobił ?

 2. Gosc pisze:

  Kierowca tego auto to wiecznie był na podwójnym gazie jeździł po komanczy podpity ale policja z Komanczy nic a dlatego bo to był ormo ich A wiedzieli że jeździ na podwójnym . Ale zaraz bd zwolenicy kierowcy ze nie prawda wiele o Tym wiedziało że tak jest tylko nie było sensu dzwonić bo i tak z tym nic nie zrobi a bo to kapusKIEROWCA PIJANY TO MORDERCA POWINIEN ODPOWIADAĆ ZA USIŁOWANIE

 3. Jak to prawda ? pisze:

  Takiego kapusia to jest zadanie chronić tylko ta ochrona nie polega w ten sposób .Policjanci wynika mało operatywni i nie właściwie wyszkoleni jadą na starych zasadach w służbie a on po alkoholu”.No i „Wszyscy wszystko wiedzą”Od kogo i z kąd ten cytat.

 4. precz z milicją pisze:

  czyli to milicyjny kapuś się rozbił?

  No, to umorzenie będzie na 100% choćby miał 3 promile!

 5. Komkom99 pisze:

  Do rozważnych, bezpiecznych i trzeźwych kierowcow to on nie należał. Na pewno nie jeden czlowiek w Komańczy widzial go jak pruje po wiosce ponad 100 na h a na tylnej kanapie male dzieci dopiero co odebrane ze szkoły. A policja na to nic. Dlaczego? Bo Krzysiu to przecież ich uprzejmy donosiciel. Niech Cie zamkną na jak najdłużej. Tego Ci życze. Za to że teraz Adaś leży tam i walczy o życie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.