BUKOWSKO: Budżet 2017 i plan pracy rady na najbliższej sesji

18-01-2017

BUKOWSKO / PODKARPACIE. W poniedziałek 23 stycznia zaplanowano kolejna sesje w gminie Bukowsko. Obrady rozpoczna się o godzinie 9.00.

Poniżej prezentujemy porządek obrad:

bukowsko poprawione

 

Komentarzy: 4 do “BUKOWSKO: Budżet 2017 i plan pracy rady na najbliższej sesji”

 1. Autor pisze:

  po sesji będzie odczytany apel smoleński i nabór do straży przybocznej Ministra Maciarewicza, wszystkich trzeźwych mieszkańców gminy ( program alkoholowy ich nie dotyczy ) zapraszam gorąco

 2. związek metalowcy atw sa stomil pisze:

  Prosimy o podpisy za wnioskiem do Wojewody Podkarpackiego o zmniejszenie pozwoleń o pracę dla Ukraińców w powiecie Sanockim arkumetujemy do wysokim bezrobociem w skali kraju i niskimi zarobkami Sanok w tej chwili równa się tania siła robocza

  • magyster od literek i od literatki pisze:

   i co wam to da? I tak wam nikt wynagrodzeń nie podniesie, a prywaciarz tylko szuka jak może powodu żeby nie zapłacić, karę przywalić albo z uwagi na „kryzys” wypłaty wstrzymać i ludzi na bezpłatne urlopy powysyłać… Ukraińcy to dla naszych „byznesmenów” zbawienie, oni będą tyrać za połowę tego co my.

   • xxxstop banderą pisze:

    do magyster nie uważam że ukra jest wydajnym pracownikiem druga sprawa od tego roku mogą jedzi ć po całej Europie zachodniej myślisz że jakie kraje będą wypierać polskie innowacyjne zakłady gdzie się zarabia miskę ryżu czy wola u szkopa na polu robić ???

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.