Był tak pijany, że nie pamięta gdzie schował łupy. Ukradł poroże, aparat i pilarkę (ZDJĘCIE)

07-03-2017

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży do której doszło w Cisnej. 47-letni mieszkaniec Dołżycy dwukrotnie włamał się do jednego z domów i ukradł m.in. pilarkę, aparat fotograficzny oraz kilka sztuk poroży.

Jak ustalili policjanci, 47-latek z Dołżycy pod nieobecność właściciela wybił okna w jednym z domów w miejscowości Cisna, wszedł do pomieszczenia i ukradł pilarkę spalinową o wartości około 600 zł. Dzień później wrócił pod ten sam adres i w ten sam sposób ukradł trzy pary poroży byków jeleni i aparat fotograficzny. Skradzione rzeczy ukrył w pobliżu posesji.

Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali część skradzionego mienia. Funkcjonariusze ustalają miejsce ukrycia pozostałych rzeczy, gdyż 47-latek w chwili włamania był tak pijany, że nie zapamiętał dokładnie miejsca ukrycia swojego łupu. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

2

źródło: KPP Lesko

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 3 do “Był tak pijany, że nie pamięta gdzie schował łupy. Ukradł poroże, aparat i pilarkę (ZDJĘCIE)”

  1. Norek pisze:

    I tak mu włos z głowy nie spadnie Okrada turystów od zawsze a policja nic mu nie robi bo za to donosi policji to jest skurwysyństwo

  2. Tylko nie mieć nic pisze:

    Musi być bardzo biednym pijakiem nie ma nic to kradnie a policja bokiem trzeba udowodnić a konsekwencja znikoma bo nic nie ma choć wiedzą to omijają i nie chcą wiedzieć do wytrzeźwienia po iluś godzinach przestępstwa trzeba go karmić i pilnować.A dowodów i konkretów brak oraz dużo pisania przesłuchania itd.A sąd nałoży dozór aby mu się krzywda nie stała.

  3. żul z pod alfy pisze:

    ten sanok to istna patologia!!! masakra!!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.