Dzielnicowy zatrzymał pijanego motorowerzystę. 57-latek miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia pojazdów

28-09-2017

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Dzielnicowy podczas obchodu zauważył kierującego motorowerem, który nie miał wymaganego kasku ochronnego. Zatrzymał go do kontroli. Okazało się, że kierowca jednośladu jest pijany.


Dzielnicowy podczas wczorajszej służby obchodowej w Zagórzu, przed godz. 16 na ul. Łozowej, zauważył motorowerzystę. Kierujący jednośladem nie miał na głowie wymaganego przepisami kasku, a sposób jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu. Policjant zatrzymał mężczyznę do kontroli. Początkowo kierujący chciał wprowadzic funkcjonariusza w błąd podając fałszywe dane osobowe. Jednak po chwili powiedział, jak naprawdę się nazywa i gdzie mieszka.

Badanie alkomatem wykazało, że 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje go do 2021 roku.

Policjanci prowadzą postępowanie, które swój finał znajdzie w sądzie.

źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 11 do “Dzielnicowy zatrzymał pijanego motorowerzystę. 57-latek miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia pojazdów”

 1. Mundurowy pisze:

  Stróże prawa niech sie zajmą tym co potrzebne ale ludzi. A nie swoj potencjał, piętnowany przez lokalne media buduja na zatrzymaniu miejscowego pijaczka. Wiem ze odezwa sie zaraz ci ze przecież pijaczek stanowił zagrozenie a czy ktos tu mowi ze nie, to chyba oczywiste. Jednak wypinanie piersi do odznaczenia nie powinno polegac na zatrzymaniu lumpa. Owszym powinno byc jednym z kryteriów ale nie podstawowym. Są inne sprawy przy nich jednak mundurowi są słabi a traci cale społeczeństwo. Jakoś nikt nie pisze o zatrzymaniu np. złodziei rowerów, tylko o lumpach. Przykro to stwierdzic ale zatrzymać lumpa kazdy potrafi i nie trzeba tutaj zadnych zabiegów operacyjnych ,wystarczy nie raz przejść sie po osiedlu.

  • Anonim pisze:

   Zgadza – skradzionego mi motoroweru do dzisiaj nie odnaleźli tylko umorzyli sprawę… Łatwiej umorzyć a najlepiej nie podejmować się trudnych spraw…

  • ja tez jestem za. pisze:

   madre slowa ,ja sie ztym zgadzam mundurowy,popieram te slowa,i podpisuje sie pod tym ,pozdrawiam.

  • FUEL pisze:

   enigmy potrzeba by rozszyfrować twoje „spocone” myśli… po jakim ty świecie chodzisz sanocka bidulo? skąd się urwałeś powiedz?

 2. Zamkną to ma pewne utrzymanie. pisze:

  Jakiś nie rozważny nie wziął kasku mógł wziąć hulajnogę lub wózek dziecinny bez dziecka i napędu. Właściwemu dzielnicowemu nie musiał by się przedstawiać.Sąsiedzi na ul.Łozowej ,krzaki i innych na pewno go dobrze znają.Incydent na skalę krajową.

 3. KC pisze:

  sanockiej patologi ciąg dalszy, każdy dzień pisze nową historię ;-)

 4. Ja pisze:

  Zagorz-RSA hahaha

 5. Wojtek pisze:

  Wygląda na to,że w Brzozowie i okolicach jeżdzą „goście” po drogach ale tylko przeważnie NAĆPANI …

 6. artur pisze:

  mógł sie ciul zabić byłby spokoj

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.