Finał konkursu plastycznego”Bezpieczne Wakacje 2017” (ZDJĘCIA)

20-12-2017

SANOK / PODKARPACIE. W Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbył się finał konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017”. Laureaci otrzymali cenne nagrody.

W uroczystości, która odbyła się 5 grudnia, wzięli udział mł. insp. Andrzej Stępień Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, podkom. Tomasz Balawajder Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku, Janusz Pleśnar Przewodniczący Regionu Bieszczady IPA, policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii oraz autorzy prac konkursowych wraz z opiekunami.

Komendant przywitał laureatów oraz towarzyszących im pedagogów. Gratulował osiągniętych sukcesów w konkursie zachęcając do aktywnego udziału w kolejnych edycjach.

Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymali nagrody w postaci powerbanków, głośników bluetooth, maskotek policyjnych, dyplomów i elementów odblaskowych. Cenne nagrody ufundowało Stowarzyszenie IPA Region Bieszczady Sanok.

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje 2017″ promuje wśród dzieci i młodzieży bezpieczny wypoczynek podczas wakacji, zachowania wolne od nałogów i inne pozytywne postawy.

Po wręczeniu nagród była okazja przyjrzeć się pracy policjantów oraz obejrzeć policyjny sprzęt transportowy.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.