HOKEJ: Mistrzostwa Polski Młodzików w Arenie Sanok! Trzymamy kciuki za Niedźwiadki!

03-04-2017

SANOK / PODKARPACIE. W dniach od 4 – 9 kwietnia 2017 r. na Arenie Sanok odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKA. Organizatorem turnieju jest UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. 

W sezonie 2016/17 drużyna młodzika prowadzona przez trenera Krzysztofa Ząbkiewicza rozegrała 20 meczy ligowych i zajęła pierwsze miejsce w Małopolsko – Podkarpackim Okręgu Hokeja na Lodzie i wywalczyła prawo reprezentowania Sanoka i województwa podkarpackiego na mistrzostwach w Sanoku.

Ponadto drużyna trenera Ząbkiewicza bierze udział w rozgrywkach Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokeja i zajmuje po trzech turniejach trzecie miejsce. W najbliższy weekend tj. 31.03 – 02.04.2017 odbędzie się IV Turniej Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokeja w Debreczynie na Węgrzech i chłopcy mają szanse na powrót na drugie miejsce.

W dniach 18.04-23.04.2017r. drużyna żaka starszego prowadzona przez trenera Michała Radwańskiego weźmie udział w MISTRZOSTWACH POLSKI ŻAKA STARSZEGO w Bytomiu. W tym sezonie chłopcy rozegrali 24 mecze ligowe i zajęli pierwsze miejsce w Małopolsko – Podkarpackim Okręgu Hokeja na Lodzie i będą reprezentować Sanok na mistrzostwach w Bytomiu.

Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów, a kibiców zapraszamy na mistrzostwa.

mistrzostwa1

źródło: materiały nadesłane

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: Tomasz Sowa

Komentarzy: 5 do “HOKEJ: Mistrzostwa Polski Młodzików w Arenie Sanok! Trzymamy kciuki za Niedźwiadki!”

  1. Ala pisze:

    Miało być inaczej, a wyszło jak zwykle. Hokej 200 tys.na młodzież, inne dyscypliny razem nawet połowy z tego. Zapamiętamy, włodarze kochani.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.