KRONIKA POLICYJNA: Pieszy miał 3,5 promila alkoholu, telefonem w szybę taksówki i wyrwane lusterko z „beemki”

28-03-2017

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas potrącenia pijanego pieszego. Otrzymywali tez zgłoszenia o kradzieżach i zniszczeniach mienia, jak chociażby wyrwane lusterko z „beemki”.

Pieszy miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie

W Zahutyniu kierowca peugeota potrącił pieszego. W wyniku zdarzenia 46-letni pieszy ma obrażenia płuc, kręgosłupa oraz kończyn górnych i dolnych. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Miał blisko 3,5 promila alkoholu we krwi. Z kolei 36-latek kierujący osobówką był trzeźwy.

Telefonem w szybę taksówki

Taksówkarz zawiadomił funkcjonariuszy, że jego klient, w trakcie realizacji zamówionego kursu, bez powodu rzucił swoim telefonem. Z relacji kierowcy taryfy wynika, że mężczyzna wówczas siedział wewnątrz pojazdu. W wyniku tego zdarzenia w fordzie pękła szyba. Straty oszacowano na kwotę około 2 tys. zł.

Skradziona zagęszczarka

W Tarnawie Dolnej 33-latkowi skradziono zagęszczarkę do gruntu. Własność wyceniono na około 5000 zł.

Wyrwane lusterko z BMW

26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że sprawca uszkodził prawe, zewnętrzne lustro w jego samochodzie marki BMW, poprzez siłowe wyłamanie jego mocowania. Wartość strat zawiadamiający wycenił wstępnie na kwotę 3000 zł.

Groził pobiciem

42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna groził mu pobiciem i pozbawieniem życia. Groźby te u zgłaszającego wzbudziły obawę ich spełnienia.

Na promilach

Policjanci ujawnili, że mieszaniec powiatu sanockiego kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. badanie wykazało, że miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

303-124588

źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 6 do “KRONIKA POLICYJNA: Pieszy miał 3,5 promila alkoholu, telefonem w szybę taksówki i wyrwane lusterko z „beemki””

 1. Typowe i standard pisze:

  Są zdarzenia typowe i nie typowe policja musi sobie z tym poradzić.Poszkodowani szkody naprawić.

 2. Kaa pisze:

  Prawe zewnętrzne lusterko? A jest prawe wewnętrzne lusterko? i za 3000 zł !!??

 3. manek pisze:

  RSA …. wszystko RSA …

 4. j pisze:

  Ta szyba w fordzie i lusterko w bmw chyba musiały być ze złota sądząc po cenie. Chyba że to było m5 i rs z 2017 roku.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.