KRONIKA POLICYJNA: Poturbowana piesza, upadek na betonową posadzkę i jazda na podwójnym gazie bez uprawnień

08-03-2017

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali między innymi podczas potrącenia pieszej w rejonie przejścia czy wypadku przy pracy. Zgłaszano także kradzieże oraz zniszczony samochód osobowy.

Wypadek przy pracy

Kierownik budowy zawiadomił policjantów o wypadku przy pracy. 47-letni pracownik, który wykonywał pracę na słupku rusztowania warszawskiego na kółkach, nie zszedł z niego podczas przemieszczania. W efekcie upadł na betonową posadzkę z wysokości 3,6 metra. Mężczyzna ma pęknięty jeden kręg szyjny oraz przemieszczony drugi. Ponadto rozcięcia skóry głowy. Od poszkodowanego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu we krwi. 47-latek pozostał w szpitalu.

Kradzież oleju napędowego

W Jaćmierzu zgłoszono kradzież oleju napędowego. 64-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca wykorzystał sytuację i z niezabezpieczonego zbiornika, który znajdował się w jednym z pomieszczeń gospodarczych, ukradł około 200 litrów paliwa. Wartość skradzionego oleju to około 1000 złotych.

Potrącenie
33-latek kierujący samochodem marki KIA, w rejonie przejścia dla pieszych potrącił przechodzącą przez jezdnie 63-letnią kobietę. Ranna została zabrana do szpitala. Ze wstępnej diagnozy lekarza wynika, że piesza ma liczne złamania.

Kradzież telefonu
43-latka zawiadomiła funkcjonariuszy o kradzieży telefonu komórkowego. Z relacji kobiety wynika, że nieznany sprawca z kieszeni kurtki jej 16-letniej córki zabrał urządzenie warte 1500 zł.

Alkohol we krwi i jazda bez uprawnień

Policjanci zatrzymali do kontroli 19-latka, który prowadził samochód osobowy w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że chłopak miał pól promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami po drodze publicznej.

Zarysowania za 3 tysiące złotych

44-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że sprawca uszkodził powłokę lakierniczą jego samochodu. Citroen ma mocno zarysowane drzwi przednie i tylne z prawej strony. Straty wyceniono na kwotę 3000 zł.

policja

źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 7 do “KRONIKA POLICYJNA: Poturbowana piesza, upadek na betonową posadzkę i jazda na podwójnym gazie bez uprawnień”

 1. hovsky pisze:

  Ta kwota za szkodę w Citroen’ie to chyba koszt całkowity auta. Nie wiem jak takim gniotem można jeździć.

  • stop ukranizacji Poslki pisze:

   Ukraińców zadrutnia się w Sanoku kosztem lokalnych pracowników co na to burmistrz wojewoda i rząd stop taniej siłę roboczej

 2. Polonez pisze:

  Tak gadasz bo nawet na taczki cię nie stać

 3. 8 marca 2017 pisze:

  sanocka wiocha się bawi – jak wyżej – albo złodziej albo nawalony za kierownicą… tradycyjnie ale przecież to dzień powszedni w sanockiej patologii

 4. Oto patola! pisze:

  Kierowca BMW winny wypadku w Jaworniku. Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie umorzyła śledztwo dotyczące wypadku, w którym zginęły 4 osoby. Wśród ofiar był sprawca tragedii.

 5. Rlsb pisze:

  gdzie można kupić 200l paliwa za 1000zł jak tos ma to kupue każdą ilosc..

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.