Odprawa podróżnych poza przejściem granicznym. W malowniczej scenerii Bieszczad (ZDJĘCIA)

08-08-2017

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w sobotę 5 sierpnia odprawili poza czynnym przejściem granicznym 24 – osobową grupę osób, uczestników festiwalu bojkowskiego odbywającego się cyklicznie w miejscowości Turka po stronie ukraińskiej.

Odprawa podróżnych, po uzyskaniu zgody Głównych Pełnomocników Granicznych Polski i Ukrainy, odbyła się w rejonie znaku granicznego nr 364 na wysokości miejscowości Michniowiec. W malowniczej scenerii Bieszczad ustawiono namiot, w którym funkcjonariusze z Placówki SG w Krościenku odprawiali 24 – osobową grupę turystów wśród, których byli przedstawiciele polskich władz samorządowych z powiatu bieszczadzkiego, z gminy Czarna oraz z gminy Lutowiska.

Teren odprawy zabezpieczali funkcjonariusze z Placówki SG w Czarnej Górnej oraz funkcjonariusz – przewodnik z psem służbowym z PSG w Krościenku.

BiOSG

Komentarzy: 9 do “Odprawa podróżnych poza przejściem granicznym. W malowniczej scenerii Bieszczad (ZDJĘCIA)”

 1. marian pisze:

  moze warto pomyslec o takich miejscach odpraw dla turystow, urzednicy to moga a turysci po mandaciku, piekna ta nasza dobra zmiana ;)3

 2. Placówka na zamówienie pisze:

  Pic na wodę fotomontaż.A jakie trakty i drogi po przeciwnej stronie.Jak oni mogli przepuścić akordeon.A gdzie koledzy z DUP czaili się w krzakach?A gdzie kreseczka graniczna?

  • Ja pisze:

   placówka na zamówienie – jesteś bardzo złośliwy. Czyżby jakiś niefart?

   • Pozory służbowe pisze:

    Kursuj na Ukrainę to poznasz serdeczność od środka tej straży granicznej tak z jednej jak i drugiej strony.Zaniechałem turystyki 2 lata temu.

 3. kara-omycz pisze:

  A flagi jakieś byly ? np. czerwono-czarne ? bo jak nie były to ok, ale jak były, to skandalu cd.

 4. ~ja pisze:

  Wielka farsa w wydaniu starostwa w Ustrzykach. Straż Graniczna na zamówienie! Szkoda że wam policjanci staropolskim obyczajem dywanu nie rozścielili! Wstydu nie macie, jesteście żałośni!

 5. hedon pisze:

  Jak wierchuszka idzie to można? Można. W tym kraju równi i równiejsi byli, są i będą. Chore państwo które zmierza ku przepaści…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.