Ogólnopolskie Zawody Dzieci: „I Ty zostaniesz mistrzem” Lubin 2017 – SKŁ Górnik Sanok znowu na podium (ZDJĘCIA)

22-12-2017

Na torze lodowym w Lubinie w dniach 16-17.12.2017r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim pod hasłem: I Ty zostaniesz mistrzem”. Znów z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci SKŁ Górnik Sanok.

Złote medale w wieloboju zdobyli: Jagoda KOPCZAK, Szymon HOSTYŃSKI, srebrne: Julia MANDZELOWSKA, Nikola MAŚLANKA, Oskar PODCZERWIŃSKIPatryk KUDŁA, brązowe: Julita KRAWIEC, Maja BODNAR. Ponadto zawodnicy wystartowali w sztafetach gdzie również zostały zajęte wysokie miejsca na podium: sztafet 4 x 500 w składzie Nikola MAŚLANKA, Julia MANDZELOWSKA, Maja BODNAR, Maja WIEJOWSKA - złoty medal, sztafeta 4 x 250 w składzie Jagoda KOPCZAK, Julita KRAWIEC, Julia KOGUT, Patrycja SZAŁAJKO – srebrny medal, sztafeta 4 x 500 w składzie: Patryk KUDŁA, Przemysław ZAJĄC, Szymon HOSTYŃSKI, Oskar PODCZERWIŃSKI – srebrny medal.

W klasyfikacji klubów dziewczynki zajęły 1 a chłopcy 2 miejsce.

Zawodnikom i trenerowi gratulujemy.

materiały nadesłane

Komentarzy: 13 do “Ogólnopolskie Zawody Dzieci: „I Ty zostaniesz mistrzem” Lubin 2017 – SKŁ Górnik Sanok znowu na podium (ZDJĘCIA)”

 1. devils pisze:

  Brawa dla dzieci i oczywiście wielki szacun dla trenerow za wlozona prace i poswiecony czas

 2. EWCIA pisze:

  Brawo dla zawodników i trenerów…jest potencjał….może kiedyś znów doczekamy się olimpijczyka na miarę Michalskiego.

 3. Szczescie pisze:

  No mieli szczęscie że większośc najlepszych zawodników pojechało na zawody na hale do Tomaszowa. Dlatego w Lubinie takie dobre miejsca

  • devils pisze:

   Widze ze nawet dzieciece sukcesy kogos w oczy kola a tak poza tym byli wszyscy zawodnicy ktorzy sie licza w OZD oprocz Orlicy

  • cp pisze:

   Panie sędzio E. Mniej jadu wyrzucanego z siebie. Doskonale wiesz że tylko jedna kategoria była mocno reprezentowana mocno w Tomaszowie. Reszta była w Lubinie. No ale nie ma to jak „pluć” na swoich (czytaj – sanockich) zawodników. Prawda? Nie pierwszy już raz to robicie z małżonką.

 4. Ja pisze:

  Super jest moc

 5. Lena pisze:

  Może ktoś wreszcie zauważy że w Sanoku są inne dyscypliny sportu nie tylko hokej

 6. Anonim pisze:

  Brawa dla dzieci za sukcesy, brawo trenerzy za cały wkład i zaangażowanie – jesteście pasjonatami tegoż sportu i za to wieli szacun, jesteście trenerami w zupełności oddanymi tej dyscyplinie i tym dzieciom, brawo Sanocki Klub Łyżwiarski GÓRNIK i życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i radości i wszelkiej pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

 7. Anonim pisze:

  Mlodym łyżwiarzom i starym o ile są tacy oraz calemu klubowi SKŁ Gornik wszystkiego Naj z okazji Świąt Bozego Narodzenia.
  I zeby rolbe naprawili bo nie można bylo jeździć dzisiaj.

  • ja pisze:

   Dziękujemy i życzymy również zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

   Dzisiaj lód się nadawał do biegów na nartach a nie jeździe na łyżwach. Jeżeli trzeba by było zrobić lód hokeistom to na głowie by stawali żeby lód był dobry, a łyżwiarzom się „nie da”. Jesteśmy 20-30 lat za przeciętniakami. Niestety rolbiści wciąż robią łaskę. Jak zrobią dobry lód,(nie rewelacyjny) to sprawiają wrażenie jakby zrobili najlepszy lód na świecie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.