Pijany wandal. Pomalował sprayem elewację wulgarnymi napisami

14-04-2017

USTRZYKI / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci ustalili 36-letniego sprawcę uszkodzenia elewacji ściany budynku na jednej z posesji w Ustrzykach Dolnych. Mężczyzna we wtorek pomalował sprayem elewację wulgarnymi napisami.

Ustrzyccy policjanci we wtorek zostali poinformowani o uszkodzeniu elewacji budynku na jednej z posesji w Ustrzykach Dolnych. Osoby pokrzywdzone opisały wygląd sprawców. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności zatrzymali trzech mężczyzn odpowiadających rysopisom. Mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego, w wieku 36, 40 i 42 lat, zostali zatrzymani. Posiadali przy sobie spray i kominiarkę. Mężczyzn poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, wszyscy byli nietrzeźwi.

Za zniszczenia na ścianie budynku, jak również na koszach na śmieci, odpowie 36-latek. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Teraz za swój czyn będzie się tłumaczył przed sądem.

KPP Ustrzyki Dolne

zdjęcie pog

zdjęcie poglądowe

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 14 do “Pijany wandal. Pomalował sprayem elewację wulgarnymi napisami”

 1. Samarytanin pisze:

  A tych, czy tego Sq….. co tłucze szyby na przystankach w Sanoku-Dąbrówka to CO ? Nie można namierzyć ? Jakaś franca niszczy tam wszystko. Nawet śmietnik wywali i załatwi się na ławkę Bydle poza kupą pewnie nic nie potrafi zrobić tylko zniszczyć dorobek cywilizowanych ludzi. Wieszacie kamery byle gdzie. Może na rampie drogowej też by tam można było choćby od czasu doi czasu. Przy okazji da się zobaczyć co wyprawiają tam niektórzy rajdowcy na zwężonym odcinku drogi o ograniczeniu do 50 km/godz. A poza tym Wesołych Świąt !

  • miś Teddy pisze:

   Bo w Sanoku. Dzieci policjantów nistrzą a rodzice symulują ze pracują

   • ..... pisze:

    masz rację miś Teddy, komu jak komu ale bachorom milicyjnym to naprawdę końca nie ma…. mogą wszystko (dosłownie) bo w razie czego tatuś zawsze załatwi z kolegami że sprawy nie będzie a sprawców „nie wykryto”…….

   • Party pisze:

    Miś Teddy ten drugi wy chyba z jednego kompa piszecie bo osobno nie dalibyście rady takich myśli skupić. Jeżeli mieliście trudne dzieciństwo to od tego jest psycholog.

 2. lolek pisze:

  36, 40 i 42, czyli kto gimbusy :)))))))))))))

 3. uliczny opryszek pisze:

  Napis stary bo z tynkiem odpada. I nie z Leska. a Sanoka z pod mostu Krolowej Bony

 4. widz pisze:

  Wandali co niszczą mienie należy skazać na prace społeczne,ku przestrodze innym durnią, wszyscy chcemy aby nasze miasta były ładne.

 5. wyborca sympatyczny pisze:

  co się dziwicie, pewnie się sfrustrował i trochę przez to łyknął, jak się w poniedziałek dowiedział i sobie uświadomił że ma już 36 lat i niewiele się dorobił, a miśkiewicz 27 i pensja 50 tys zeta + auto służbowe

  można mu wybaczyć jeśli zmyje graffiti i w to miejsce namaluje obraz Leszka Wspaniałego W Lotniczej Pilotce

  turystów w Ustrzykach w lecie nie braknie, każdy kwiaty przyniesie a i uklęknie pokornie

 6. Jajcarz pisze:

  Wszystko przez prohibicję…

 7. wyborca sympatyczny pisze:

  pamiętajcie, głosując na cokolwiek co nie jest pisiarstwem, eliminujesz psychopatów żądnych władzy

 8. misiu pisze:

  ja tam też jestem za prochibicją, ortografię znam, na aptece też mnie nikt nie zagnie
  na pochybel i do dópy pełowcom, wezme robote każdo ale 50 tys zeta sie należy
  a w klubie nocnym nie zdradziłem swojej dziewczyny
  patrzałem ino za chłopakami

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.