REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Ligowa karuzela kręci się w najlepsze! Dziś Cosmos Nowotaniec podejmuje Ekoball Stal Sanok

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Rozpędza się na dobre piłkarska karuzela. 6. seria gier rozpoczęła się w IV lidze podkarpackiej. Dziś Cosmos Nowotaniec podejmuje Ekoball Stal Sanok (2 bm.).

6. kolejka / IV liga podkarpacka

Izolator Boguchwała – Sokół Nisko 3:1
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski 3:1

2 września 2017 (sobota):

LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica godz. 17:00
Cosmos Nowotaniec – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 17:00
Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy godz. 17:05
Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna godz. 17:00
Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno godz. 17:00

3 września 2017 (niedziela):

Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa godz. 16:00
Granica Stubno – KS Wiązownica godz. 17:00


Klasa okręgowa / Krosno

Iwonka Iwonicz – Start Rymanów 2:4 (SKRÓT, OPINIE)

2 września 2017 (sobota):

LKS Tarnawa – Ostoja Kołaczyce godz. 17:00

3 września 2017 (niedziela):

Nafta Jedlicze – Partyzant Targowiska godz. 11:00
Grabowianka Grabówka – Kotwica Korczyna godz. 15:00
LKS Skołyszyn – Czarni 1910 Jasło godz. 15:00
Polonia Kopytowa – Iskra Przysietnica godz. 15:00
Gaudium Łężyny – Przełom Besko godz. 16:30
Markiewicza Krosno – Przełęcz Dukla godz. 16:30


4. kolejka / klasa A, Krosno 1

3 września 2017 (niedziela):

LKS Górki – Szarotka Uherce godz. 15:00
Jawornik Czarna – Orkan Markowce godz. 15:00
Orzeł Bażanówka – Bukowianka Bukowsko godz. 15:00
Sanovia Lesko – Szarotka Nowosielce godz. 16:30
LKS II Pisarowce – Lotniarz Bezmiechowa godz. 16:30
Zgoda Zarszyn – Victoria Pakoszówka godz. 16:30
LKS Długie – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 16:30


4. kolejka / klasa B, Krosno 1

3 września 2017 (niedziela):

Nelson Polańczyk – Osława Zagórz godz. 16:30
Juventus Poraż – LKS Olszanica godz. 13:00
Remix Niebieszczany – LKS Górzanka godz. 16:30
LKS Czaszyn – LKS Tyrawa Wołoska godz. 11:00
Bieszczady Jankowce – Gabry Łukowe godz. 13:00
Zalew Myczkowce – Pionier Średnia Wieś godz. 13:00


4. kolejka / klasa B, Krosno 2

3 września 2017 (niedziela):

LKS Odrzechowa – LKS Płowce/Stróże Małe godz. 12:00
Górnik Strachocina – Florian Rymanów Zdrój godz. 13:00
LKS Milcza – Beskid Posada Górna godz. 13:00
Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Głębokie godz. 13:00
Orion Pielnia – Pogórze Srogów Górny godz. 13:00
ULKS Czerteż – Jutrzenka Jaćmierz godz. 14:00

zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe

02-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.