POWIAT BRZOZOWSKI: Passatem próbowali uciec przed policją. Mężczyźni byli agresywni i pod wpływem alkoholu

21-12-2017

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Zarzuty popełnienia dwóch przestępstw usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Jasienica Rosielna. Wczoraj prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

W niedzielę, przed godz. 22, policjanci zwrócili uwagę na nieoświetlonego volkswagena, który jechał drogą powiatową w Woli Jasienickiej. Kierujący passatem, pomimo wydania sygnału do zatrzymania i użycia przez funkcjonariuszy sygnałów uprzywilejowania, nie zareagował i usiłował uciec. Po krótkim pościgu samochód został zatrzymany na terenie prywatnej posesji. Podróżowało nim dwóch mieszkańców gminy Jasienica Rosielna. Mężczyźni byli agresywni, odpychali policjantów i szarpali za mundury. Obydwaj zostali zatrzymani. Od 29-letniego kierowcy pobrano krew do badań, 18-letni pasażer miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyźni usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa stosowania przemocy w celu zmuszenia funkcjonariuszy publicznych do zaniechania prawnej czynności służbowej. Ponadto kierowca odpowie również za przestępstwo, jakim jest niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Wynik badania krwi wykaże, czy nie dopuścił się kolejnego przestępstwa – kierowania pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

Brzozowska prokuratura zastosowała wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

303-149130

KPP Brzozów

Komentarzy: 36 do “POWIAT BRZOZOWSKI: Passatem próbowali uciec przed policją. Mężczyźni byli agresywni i pod wpływem alkoholu”

 1. kapo aus paB pisze:

  a po rondzie w Humniskach to wio przez środek jadą :D ale słusznie, za darmo u niemieckiego pana michy nie dostana, obozowa norma sama sie nie wyrobi

 2. wężykiem wężykiem p majster pisze:

  Cwaniaczków karać z całą surowością

 3. Rysa pisze:

  Już nawet nie trzeba pisać że rbr,esanok sam dopisze :)

 4. zenek pisze:

  trudno zeby w tym zacnym regionie po spozyciu jechali czyms innym niz z grupy VAG, pewnie nadmiar z przemytu po drodze konsumowali a swiatla wylaczyli zeby ich policja nie widziala ;)

 5. eklezjasta pisze:

  Brzozów, paseratti, alkohol – wszystkie wspaniałe cechy oszołomów z tablicą RBR w jednym. Starosta powiatu powinien im dać medal za podtrzymanie tradycji i dumne reprezentowanie powiatu RBR w kartotekach policyjnych. BRAWO !!!

  • @eklezjasta pisze:

   ba – sanocki pederasta przerosl swoj pseudonim!

   Dumnie podtrzymujesz tradycje i reprezentujesz swoja ‚metropolie’ wieksza od samej Warszawy!

   RSA lub na odwrot SRA i wszystko jasne :):):)

  • Anonim pisze:

   Proponuje Ci zatankować podtlenek LPG i udać się na przejażdżkę zacnym BMW których u was w Sanoku jest sporo najlepiej w stronę jedynego ronda. Aha tam nie pojedziesz bo nie wiesz jak się z niego korzysta a gaz nie wejdzie bo butla w garażu hahaha.

  • piechur pisze:

   Ból dupska widzę u niekolegów z RBR. Ale tak to już jest jak ktoś prawdę napisze.

   • Anonim pisze:

    I wzajemnie niekolego i wzajemnie. Trzeba umieć przyjmować krytykę . Pozdrawiam

  • fdrfd pisze:

   Czy mogę za obrazę podać Pana do sądu?

 6. Anonim pisze:

  PasserAt ii tyz mom we dizlu ale dodatkowo tankuje Gasses do bagaznika i smaze buroki RSA,,

 7. XX09 pisze:

  Zwykla codziennosc w krainie porosnietej soczystym rabarbarem.

  • redbul pisze:

   RozeSAńcu tankuj lepiej gass do bagażnika! :D

  • jan pisze:

   Gdzieś ty tam widział rabarbar? To że w języku potocznym skrót RBR tłumaczy się jako „rabarbalandia” to nie znaczy że ma to odbicie w rzeczywistości. Badania wykazują, że znacznie większe powierzchnie w powiecie brzozowskim zajmują nieużytki i ziemniaki. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
   Z szacunkiem profesor Jan Jajeczko, poseł Rzeczpospolitej Sanockiej podległej Przenajponadświętrzejnajjaśniejszej Rzeczpospolitej.

 8. Gosc pisze:

  Czy tutaj juz tylko same po.eby z RBR piszą co nie umia zdania godnego wypisać.

 9. Hmm pisze:

  Czytam te komentarze i oczami wyobraźni widzę hejterow opisujących jak to w tym rbr jest. 99,9% to goście którzy za swój wygląd i zachowanie dostali lanie od osciennego powiatu a ich laski puściły się tam z byle pierwszym gościem. Teraz siedzicie wielcy panowie z grodu Grzegorza lub okolic i ściskając w łapce swojego ptaszka wylewacie swoje frustrację za pomocą komputera bo osobiście nie macie odwagi. Każda postronna osoba tak właśnie was widzi. Zenada

 10. Rafal pisze:

  że wam piź dzielce chce tak się ciągle prowadzić te wojenki rsa vs rbr. Zeby was wszystko sparaliżowało od kolan w dół

 11. Sadowa Sanok pisze:

  Ponad 90 procent młodych sanoczan mają w papierach- miejsce urodzenia Brzozów. Mimo tego wyjeżdżają z RBR-em. Czyli robią w swoje gniazdo.Szerokości mobilki.

 12. Kierowca pisze:

  Kto wie jaki to jest sygnał do zatrzymaia?

 13. RBR pisze:

  RozeSrAńcu tankuj lepiej gaz do bagażnika bo z nowym rokiem drożeje i trzeba robić zapasy

  • herod pisze:

   Zatankuj bucu najpierw olej do głowy. Dziękuj, że możesz wjechać do Sanoka i pracować w passie, bo w tej rabarbarowej biedzie pasł byś barany a twoja baba dawała by dupy za paczkę zapałek, żeby tego barana upiec. Pazie służebne byznesmeny z rabarbarewa.

   • Hmm pisze:

    Widzę że mówisz z własnego doświadczenia. I dziękuj pass-owi dziękuj bo dupy twojej starej nawet już za zapałki nikt nie chce, nawet jakbyś na zmianę z nią gałę robił. Paryżanin z wielkiej metropolii hahahaha.

 14. Arkadiusz pisze:

  Ale góry niebyleckiej nikt nie przebije! Nawet z LPG w bagażniku, nie mówiąc o Rondzie Beksińskiego z królewną w jednym buciku.

 15. J&M pisze:

  RBR Gangsta jołjoł

 16. Honda pisze:

  Mnie sie wydaje ze Witryłowa nikt nie przebije

  • opel pisze:

   a zapomniał co wójt Sanoka zrobił z żoną na oczach dzieci. Ty Honda lepiej jedź od razu na stację i zatankuj gaz do bagażnika bo z nowym rokiem drożeje i trzeba zrobić zapasy :D ,bo znów coś zapomnisz

 17. . pisze:

  „Bez swiatel nas nie widac …jechoj!!”

 18. klawisz pisze:

  RBR I WSZYSTKO JASNE

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.