POWIAT SANOCKI: Posiadał nielegalną broń i amunicję. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności

10-11-2017

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Policjanci uzyskali informację, że mieszkaniec gminy Komańcza nielegalnie przechowuje w miejscu zamieszkania broń. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli broń myśliwską wraz z lunetą, elementy broni palnej oraz amunicję. Właściciel nie posiadał wymaganego zezwolenia.

Dzielnicowi uzyskali informacje, że w jednym z prywatnych domów w gminie Komańcza prawdopodobnie znajduje się broń palna. Kolejne ustalenia policjantów z posterunku w Komańczy i funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego sanockiej jednostki tylko potwierdziły te przypuszczenia. Wczoraj rano podczas przeszukiwania domu, pomieszczeń gospodarczych, a także przyległego terenu policjanci znaleźli i zabezpieczyli broń palną myśliwską typu Mossin wraz z lunetą, 2 sztuki amunicji oraz elementy broni długiej, która została przerobiona.

Właścicielem broni i amunicji okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna nie posiadał odpowiedniego zezwolenia. Za nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji może mu grozić teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Zabezpieczona broń i amuunicja

Zabezpieczona broń i amunicja

KPP Sanok

Komentarzy: 11 do “POWIAT SANOCKI: Posiadał nielegalną broń i amunicję. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności”

 1. Woj pisze:

  Pierwszy który pomyślał, że ojczyzna w potrzebie, potrenuje i będzie jak znalazł

 2. pawlo pisze:

  57 latek – szkoda bo myślałem, że zaś nasz „poseł ziemski” szaleje ale on młodszy

  • Ernest pisze:

   Nasz guru”poseł ziemski” z pirotechnika stal się pisarzem. Byc moze to jego stary? Zdzichu po dwóch głębszych wyciągnął sprzęt by przewietrzyć.

   • listonosz pisze:

    Pisarz mało powiedziane. To odkrywca. Odkrył w swoim komputerze funkcję kopiuj/wklej. Skłonności pirotechniczne mu jednak pozostały. Próbuje teraz wysadzić naszą historię.

 3. Horst pisze:

  To jest mossin wz44 karabin bojowy .Nie myśliwski ?!Luneta współczesna moderna.Pewnie po dziadku ?!Z pewnością (zaawansowany)kolekcjoner i zbieracz konstruktor z tego drugiego też chciał zrobić dobrą maszynkę.

 4. Qwerty pisze:

  Znam gościa, sasrany kłusownik se smolnika, jednego mniej

 5. pawlo pisze:

  No „poseł” to wysadził ale towarzystwo swoim jąkaniem i seplenieniem na youtube. On najlepiej przecież wie, co wydarzyło się setki lat temu, ba nawet służył za materac polskim królom i wie kto z prawego, a kto z lewego łoża…

 6. +++++++++++ pisze:

  W Smolniku żałoba :-)

 7. Sanoczanin pisze:

  strasza niedzwiedzami a goscia rozbroili jak zyc

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.