Pucharowa sztafeta sanockiego SOSW. Dobry występ na I wojewódzkich mistrzostwach w łyżwiarstwie szybkim (ZDJĘCIA)

09-03-2017

SANOK, KROSNO / PODKARPACIE. Na lodowisku w Krośnie odbyły się I Mistrzostwa Wojewódzkie w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Specjalnych pod patronem prezydenta Krosno, w których brało udział około 30 zawodników z trzech ośrodków: SOSW Krosno, SOSW Frysztak, SOSW Sanok.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sanoku reprezentowało 7 najlepszych zawodników, którzy wzięli udział w trzech konkurencjach na dystansie 150 m, 300 m w kategorii dziewcząt i chłopców oraz w sztafecie 4×300 m (reprezentacje szkół).

- na dystansie 150 m – Kacper Florko w kategorii chłopców zajął III miejsce,
– na dystansie 150 m – Ziajor Anna w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce,
– na dystansie 300 m – Ziajor Anna w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce,
– na dystansie 300m – Kacper Florko w kategorii chłopców zajął IV miejsce.

Uwieńczeniem zawodów była rozegrana sztafeta 4×300, którą uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Sanoka pokonali najszybciej, zdobywając I miejsce w składzie: Florko Kacper, Ziajor Anna, Pojnar Mateusz oraz Wichryk Damian.

Udział wychowanków w zawodach był poprzedzony wyjściami uczniów na lodowisko Arena w Sanoku w ramach lekcji wychowania fizycznego, gdzie pod bacznym okiem nauczycieli-instruktorów ze szkoły, podnosili oni swoje umiejętności. Rywalizacja sportowa przebiegała w miłej atmosferze, przy pięknej pogodzie, na dobrze przygotowanym obiekcie. SOSW Sanok reprezentowali ponadto Stach Iwona i Solon Anna.

Serdeczne podziękowania należą się Dyrekcji MOSiR w Sanoku oraz pracownikom Areny Sanok za możliwość korzystania z lodowiska w momencie, kiedy Arena nie jest obłożona rezerwacjami oraz odpłatne wypożyczenie sprzętu na zawody sportowe.
Opiekunami w czasie zawodów byli Ryszard Gosztyła i Damian Popek.

materiał nadesłany Ryszard Gosztyła

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Jeden komentarz do “Pucharowa sztafeta sanockiego SOSW. Dobry występ na I wojewódzkich mistrzostwach w łyżwiarstwie szybkim (ZDJĘCIA)”

  1. Ryszard Gosztyła pisze:

    Bardzo przepraszam ale chodziło o nieodpłatne wypożyczenie sprzętu sportowego na zawody sportowe dla dzieci z SOSW Sanok. Przy okazji serdecznie pozdrawiam pracowników Areny Sanok (Pana Marcina i Pana Leszka)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.