Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia związane z Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim. Zobacz objazdy

11-05-2017

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy weekend na trasie Załuż – Tyrawa Wołoska odbędą się wyścigi samochodowe. W związku z zawodami nastąpi zmiana organizacji ruchu. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.


W dniach 13 i 14 maja br. w godz. 6.30 – 19.00 na drodze krajowej nr 28 na odcinku Załuż – Tyrawa Wołoska zostaną rozegrane Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski pod nazwą „Bieszczadzki Wyścig Górski”. W czasie odbywania się zawodów droga będzie nieprzejezdna. Ruch samochodów osobowych oraz ciężarowych o nośności do 10 ton zostanie skierowany na drogi objazdowe, natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

Proponowane objazdy:

 • objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa) – początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza, dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
 • objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) – początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej – dalej tak jak w punkcie powyżej.
 • objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok – kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
 • objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka – początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku będą kierować ruchem, udzielać informacji oraz dbać o ład i porządek przez cały czas trwania zawodów.

WYSCIG

źródło: KPP Sanok;
foto: KPP Sanok/ red.

Komentarzy: 9 do “Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia związane z Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim. Zobacz objazdy”

 1. Amortyzator pisze:

  Most w Tyrawie Solnej będzie szczekał 2 dni .Z LESKA na Uherce- Wańkową – Tyrawę Wołoską -Przemyśl

 2. Kierowca pisze:

  Lepiej zalatajcie dziury z Mrzyglodu do Tyrawy… za te objazdy powinniście dopłaty do naprawy zawieszenia dawać !!!

 3. WWWW. pisze:

  Od Mrzygłodu do Tyrawy Wołoskiej droga to kartoflisko po nasadzeniu.!

 4. Turysta pisze:

  A co z mostem w Dobrej ?

 5. Dzik pisze:

  Czyli jeszcze dzis przez serpentyny można normalnie przejechać?

 6. aaa pisze:

  Ciekaw jestem kto zgarnia kasę za ten wyścig bo chyba nie mieszkańcy Wujskiego, którzy przez dwa dni mają problemy z dojazdem do pracy i do domów. Tak w soboty i niedzielę też niektórzy pracują.

 7. greg pisze:

  to o której zamykają drogę? o 6:30 czy wcześniej?

 8. o pisze:

  Było od razu dać objazd przez Suwałki. Czy organizator zwraca koszty (paliwo, remont zawieszenia)objazdów?

 9. Czy jest byznesowo? sołtys z Księdzem pisze:

  Placem (parkingiem zarządza ksiądz ! i tam widziałem biuro propagandy RTV i radia.To kto zgarnia parkingowe? a powinien choć na cele konkretnego parkingu z WC na stałe w skali przepisowej ekologicznie.Ustawiane TOI są pełne po brzegi w połowie wyścigu z braku wody fetor i zabrudzenia odraza ! kibice wypróżniają się za kościołem.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.