W Pisarowcach tir przez kilka godzin blokował drogę (ZDJĘCIA)

26-10-2017

PISAROWCE / PODKARPACIE.W Pisarowcach, w okolicach przejazdu kolejowego, wywrócił się tir. Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje na objazdy. Według informacji przekazanych przez pracownika pomocy drogowej, utrudnienia mogą potrwać do godziny 10.00 – 10.30.

Objazd możliwy m.in. przez Bażanówkę – Strachocinę – Kostarowce – Czerteż. Do zdarzenia doszło wczoraj (25 bm.) około godz. 22. Więcej informacji niebawem.

 

Komentarzy: 44 do “W Pisarowcach tir przez kilka godzin blokował drogę (ZDJĘCIA)”

 1. Ktoś pisze:

  No to teraz ma przewalone jak braknie swieżaków w biedronce

 2. szofer pisze:

  TIR się wywrócił? Jak firma może się wywrócić. To ciężarówka ze Stonki leży.

 3. Ja pisze:

  Zdjęcia z teraz… szkoda, że nie było nikogo zaraz jak się to stało.. zbyt późno i za zimno żeby jechać na miejsce…

 4. Yanush pisze:

  Ja pierdziele co teraz będę jodł z mojo Grażyno?!?!?!

 5. ZnaFca pisze:

  Objazd możliwy jest przez „Podgaj”, Markowce, Prusiek, Sanoczek panie redaktórze. Bliżej o wiele.

 6. .. pisze:

  bo unia daje doplaty i kaze lasy sadzic zeby niemcy mieli gdzie jechac oddychac swiezym powietrzem a kupowac masz syf z zachodu,dla ciekawosci napisze ze za komuny byly ok 8 razy mniejsze granice chemii w jedzeniu

 7. Anonim pisze:

  TIRY NA TORY

 8. hgv driver pisze:

  Zamiast wezwac specjalistyczny dzwig ktory z miejsca by podniosl naczepe z rowu , to oni na dwa ciagniki na chama próbują wydrzec zestaw , niszczac przy tym droge . Debile!

  • eM pisze:

   Na całym świecie korzysta się głównie ze specjalistycznych holowników do wyciągania zestawów. Plus czasami z dźwigów. Problem taki, że dźwigu zazwyczaj nie da się zamówić „ot tak”… a tu im szybciej wyciągną tym szybciej będzie droga odblokowana.

 9. Honnnee pisze:

  e no moja Halyna chciała nowe dostawe sprowdzić w sklypie a tera nic ani świerzoka anie łobiadu takie ulgi to tylko w biedroncce kafland za drogi

 10. Rbr pisze:

  Ten kierowca zawsze przepisowo jezdzi nie raz go mijalam. Pech niestety go dopadl

 11. Matoły pisze:

  Akurat kierowcy wyleciały sarny, chcąc je ominąć towar przesunął się na bok co skutkowało wywrotka. Potwierdzone przez świadków którzy jechali za nim. Ale i tak „znFcy” wiecie lepiej :D

  • Ja pisze:

   No to chyba ma szczęście bo z tego co kojarzę to znak uwaga sarny parę metrów dalej – i byłoby po odszkodowaniu…. – swoja droga to idiotyzm postawić znak i zwalać winę na kierowcę jak mu sarna wyskoczy!!!

 12. Jon pisze:

  Tylko PIS Was uzdrowi !!!

 13. Honnnee pisze:

  ŁOOOOO SWIŻAKI OOO NIEEEE MOOOOJE HOOOOŁ HOOOOOŁ WISTA WIOOOO BIEDRENKOOOO

 14. Axn pisze:

  Sarny w tamtym miejscu? Skąd? Spod domu wyszły? Co innego z drugiej strony góry ale tu?… dziwne…

 15. rsaaa pisze:

  chyba żaden z was nie jeździ tą drogą skoro mówicie że tam nie ma saren – jak ma ich nie być – są wszędzie tym bardziej że las jest blisko

  • Anonim pisze:

   Cicho nie mówcie im ze tam sa sarny, bo przesuną znak i nikt już nawet odszkodowania tam nie dostanie jak mu sarna wskoczy – sarny nie będą na znaki patrzyły ze tam ma ich nie być….

   • Anonim pisze:

    Kto Ci powiedział że jak jest znak sarny i w tym miejscu walniesz sarne to nie dostaniesz odszkodowania? Znaki to tylko informacje o możliwości wystąpienia w tym przypadku sarny ale jeżeli masz autocasko dostaniesz odszkodowanie bez względu na to czy był znak czy nie natomiast jeżeli nie masz autocasko tylko samo OC to tak samo czy będzie znak czy nie NIE DOSTANIESZ ŻADNEGO ODSZKODOWANIA!

 16. anonimus pisze:

  A pomście gdyby ktoś z was był na miejscu kierowcy, jak byście się czuli ?Trochę człowieczeństwa a mnie filozofii.

 17. Staś pisze:

  Nie piszcie że przyczyną wjechania do rowu była nadmierna prędkość!Samochody z oznaczeniem SO lub KA jeżdżą po drogach wolniej niż pięcioletnie dziecko na rowerze!!!!!

 18. SO pisze:

  Tak pierdolicie a jakbyscie mogli to byscie do sklepu wjechali wiesniaki z Sanoka madrzy w gadce a delikatnie popada to jezdzicie jak pizdy po waszych drogach nie wspomne jak sypnie sniegiem….tacy madrzy to zapraszamy za koleczku takiego zestawu:)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.