Walka o tytuł mistrza. Piłkarze z OSP Besko byli bezkonkurencyjni (ZDJĘCIA)

01-02-2017

SANOK, TYRAWA WOŁOSKA / PODKARPACIE. W Tyrawie Wołoskiej rozegrano Turniej Piłki Halowej członków Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych. Osiem zespołów walczyło o tytuł mistrza. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Beska.

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Tyrawie Wołoskiej zorganizował coroczny Powiatowy Turniej Piłki Halowej dla członków Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy jednostkach OSP naszego powiatu.

W tym roku miejscem spotkania reprezentacji MDP z terenu tutejszego powiatu była nowa sala sportowa przy zespole Szkół w Tyrawie Wołoskiej.

f

W turnieju wzięło udział 8 zespołów chłopców w wieku szkół podstawowych. Uczestnicy rozegrali łącznie 12 spotkań w II grupach rozgrywkowych. Z każdej grupy wyłoniono do rozgrywek półfinałowych po dwie najlepsze drużyny.

W turnieju finałowym spotkały się drużyny MDP Besko i Markowce. Reprezentacja z Beska okazała się zespołem zwycięskim pokonując w finale swoich przeciwników. Tym samym wśród piłkarzy z Beska wyłoniono króla strzelców. To miano przypadło Wiktorowi Jaślarowi.

Na zakończenie turnieju zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestniczy zostali indywidualnie wyróżnieni medalami. Najlepsze drużyny za zajęcie miejsc 1-3 zostały nagrodzone pucharami.

Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Tyrawa Wołoska.

Kolejność zajętych miejsc:

1. MDP Besko
2. Markowce
3. MDP Tyrawa Wołoska
4. MDP Długie

Miejsce piąte zajęły pozostałe drużyny:

MDP Nowosielce
MDP Posada Jaćmierska
MDP Zarszyn
MDP Niebieszczany

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Jeden komentarz do “Walka o tytuł mistrza. Piłkarze z OSP Besko byli bezkonkurencyjni (ZDJĘCIA)”

  1. ..uważny widz pisze:

    Drużyna młodzieżowa z O.S.P. Besko w meczach grupowych pokonała drużyny z Niebieszczan 5 : 0 i Tyrawę Wołoską 4 : 0 oraz uległa Markowcom 1 : 4 a następnie w meczu o finał pokonała Długie 3 : 1 by w spotkaniu finałowym spotkać się ponownie z Markowcami i pokonać ich 6:1.!!! Królem strzelców został w turnieju zawodnik Beska Jakub Jaślar/ syn trenera zwycięskiej drużyny Pawła Jaślara / który zdobył 7 – bramek.Gratulazione !!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.