Motocyklista wjechał do rowu. Policja apeluje o rozwagę na drodze

22-08-2017

WUJSKIE, ZAŁUŻ/ PODKARPACIE. W piątek po godzinie 18 między Wujskiem, a Załużem motocyklista wylądował w przydrożnym rowie. Został przewieziony do szpitala. Policja przypomina kierowcom jednośladów o zachowaniu ostrożności i dostosowaniu prędkości do warunków jakie panują na drodze.

Zdarzenie miało miejsce w piątek o godz. 18, w miejscowości Wujskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 33-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości motocyklisty. Urządzenie kontrolne wykazało, że 33-latek był trzeźwy.

Policja przypomina:

Kierujący jednośladami i samochodami powinni pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, zasad bezpieczeństwa i wzajemnym szacunku na drodze. Pamiętajmy o tym, że rowerzyści i motocykliści należą do niechronionych uczestników ruchu drogowego. W razie wypadku drogowego są narażeni na poważne niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a niekiedy i życia.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego przypominamy wszystkim użytkownikom dróg o stosowaniu się do przepisów. Zarówno kierujący samochodami jak i jednośladami mają takie same prawa na drodze. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych. Wzajemny szacunek i zdrowy rozsądek kierujących, pomoże każdemu bezpiecznie dotrzeć do celu.

2208

zdjęcie poglądowe/archiwum esanok.pl

źródło: KPP Sanok

Komentarzy: 15 do “Motocyklista wjechał do rowu. Policja apeluje o rozwagę na drodze”

 1. XXX pisze:

  ” Po 18 między Wuskiem a Załużem motocyklista wylądował w przydrożnym rowie. Zorganizowano ruch wahadłowy. ” Motor w rowie a ruch wahadłowy.Witamy w Polsce

  • osp pisze:

   Kolego ruch wahadłowy był podyktowany tym, że na jednym pasie musiały stać dwa zastępy straży, ambulans i patrol policji

 2. Wieśko z Wujskiego pisze:

  a pomontować tam progi zwalniające co 200 metrów, teraz sodoma i gomora na tej drodze się wyprawia, od 6 rano do 10 wieczór jeżdża tymi motorami, nie szanuja ludzi, nie dadza odpoczac, wariują cały czas!!!

 3. Celował w aut a trafił w bramkę pisze:

  Strzelił prosto i zmieścił się w bramce z tam tond po gwizdku należało wykopać na środek.

 4. mis pisze:

  tak sie dzieje

 5. traktorzysta pisze:

  Wujskie? Motocykl? Wszystko jasne! Kolejny debil na ścigaczu! Wcale mi go nie żal!

 6. Jarco85 pisze:

  A gdzie między Wujskiem a Załużem jest chodnik?

 7. ,,, pisze:

  To zdjęcie chyba z wyjazdu z Sanoka w stronę Pisarowiec, z dala od Wujskiego :)

 8. Matko jedyna pisze:

  Nikt w tym Sianoku nie umie napisać poprawnie kilku słów?

 9. IcekTateMojsze pisze:

  W sezonie od czerwca do września w tych okolicach i samych serpentynach powinny być częste patrole policji – miejscowi ścigacze urządzają sobie zawody motocyklowe na publicznej drodze. Jak któryś rozwali łeb na barierce albo co gorsza na czyimś samochodzie dopiero wtedy będzie wielki szum

 10. Wysokie brzegi i rozpadliny pisze:

  Wujskie to trasa wyścigowa po zawadach brak tylko obstawy i zamknięcia drogi.Wszyscy jeżdżą na open.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.