Zarekwirowali podrabiane zegarki. Zatrzymana tłumaczyła, że kupiła je na prezent dla znajomych (ZDJĘCIA)

21-09-2017

Przemyt 20 zegarków oznaczonych logo światowych marek udaremnili funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Oddziału Celnego w Medyce.

fot. KAS (2)

Niezgłoszony do kontroli celnej towar próbowała przemycić do Polski 55- letnia Ukrainka, która rankiem 20 września br. przekraczała granicę w Medyce.  Podróżna wyjaśniła, że zegarki , które kupiła za kwotę 400 zł są prezentem dla znajomych w Polsce  a granicę przekroczyła samochodem z przypadkowym kierowcą, który zaoferował jej transport.

W związku z podejrzeniem, że towar narusza prawa własności przemysłowej , zegarki  zatrzymane zostały do sprawy karnej skarbowej. O ich autentyczności wypowiedzą się przedstawiciele znaków towarowych, którymi  były oznaczone.

fot. KAS (3)

fot. KAS (1)

KAZ w Rzeszowie

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Jeden komentarz do “Zarekwirowali podrabiane zegarki. Zatrzymana tłumaczyła, że kupiła je na prezent dla znajomych (ZDJĘCIA)”

  1. XD pisze:

    jaka kpina zegarki warte są góra 25-30 zł, ta chińszczyzna piękna jest tylko z góry w środku werk, mechanizm najgorszego sortu, większość tych zegarków w sklepach i na bazarach posiadają te same mechanizmy tylko inny wygląd, a posiadają nazwy „WSPANIAŁYCH PRODUCENTÓW”

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.