Zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką. Niebezpieczny podmuch wiatru

04-01-2017

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (4 bm.) kilka minut po godzinie 9 na drodze pomiędzy Beskiem a Zarszynem. W wyniku silnego podmuchu wiatru, samochód ciężarowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w prawidłowo poruszającą się osobówkę.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowcy zdarzenia byli trzeźwi. Ruch na tym odcinku odbywa się płynnie.

red.
foto nagłówek: zdjęcie poglądowe

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 18 do “Zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką. Niebezpieczny podmuch wiatru”

 1. troll pisze:

  skoro zwiało ciężarówkę, to na pewno jechała za szybko! wszystko w temacie!

 2. TIRY NA TORY pisze:

  TIRY NA TORY

  W Polsce nie ma autostrad jak na zachodzie i nie ma warunków aby TIRY jeździł po wąskich i krętych drogach…

  Na zachodzie cale składy wozi się pociągami a u nas się nie da bo olbrzymie lobby przewoźników naciska na władze aby do tego nie dopuscic!!!

 3. Marcin pisze:

  Jak drzewa wycięte to TIRY spycha przy byle podmuchu…

 4. Eureka pisze:

  Cóż taki mamy klimat i wypadki byly i bedą cóż na to poradzic.

 5. maliniak pisze:

  Tiry Na Tory weź i połóż się na tych torach, czekaj na pociąg zobaczymy czy Cię przejedzie, czy szybciej nie zamarzniesz. O jakim ty zachodzie mówisz ciekawy jestem bardzo ?

 6. Nie zabieraj głosu pisze:

  Tacy smarkle czynią komentarze np.wycięto drzewa to wiatr spycha samochody .Czy zdaje sobie sprawę z zagrożenia przez drzewo? przeważnie wysokie i ciężkie topole.Przy opadach wichurach niskich temperaturach trudno jest utrzymać stan nawierzchni we właściwym stanie.

 7. xyz pisze:

  Po jakiego diabła było wycinać tyle pięknych drzew,zrobili pustynię.

  Pamięta ktoś jeszcze drogę pomiędzy Dąbrówką,a Pisarowcami. Tam też pozbyli się tej drzewnej alei.Wiatr piź..i jak na Giewoncie.

 8. ogarnicie sie narzekacze pisze:

  Ludzie czemu wy tak ciągle na wszystko narzekacie? Były drzewa – żle, nie ma tez żle. Wam to juz chyba nigdy nie dogodzi. Myślisz ze jak wiatr wieje z predkościa 80km/h-100hm/h to zatrzyma go pień o szerokości 40cm ustawiony co 20 metrów? Trochę wyobraźni. Ja wole żeby mnie zwiało z drogi na jakąś łąkę niż mam stracić życie na jakimś drzewie na których straciło życie już wielu.

 9. majstefan pisze:

  Najlepiej zaorać podkarpacie atomem.

 10. Kierowca TIRA pisze:

  Powiedz mi jak już dojdzie do tego , że będą towary przewożone na torach to jak dojedzie towar np do Biedronki gdzie codziennie robisz zakupy? , Odpowiedz mi na kolejne pytanie , Jak dojedzie do cb transport drewna lub węgla jak nie będzie tirów ? Zastanów sie i przemyśl to !

  • TIRY NA TORY pisze:

   Już odpowiadam… Kiedys nie było tyle tirów i jakos transporty dojeżdżały i do Autosanu i do Stomilu i do sklepow!!!!Oczywiście są miejsca gdzie nie da się dojechać pociągiem….. ale tam można przecież dowieść towar robiąc kilka kursów niewielkim kilkutonowym basem ze stacji kolejowej zamiast wieźć przez cala Polskę 40 tonowym kolosem po drogach jakie mamy – niestety autostrad jest niewiele a do Sanoka to raczej się nie doczekamy nigdy!!!!!!!

 11. PPP pisze:

  A helikopterem by nie dało rady

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.