Poseł ZDZISŁAW GAWLIK o Autosanie: „Ludzie, którzy wtedy przychodzili, mieli pomysł na prowadzenie Autosanu i zamówienia na autobusy” (FILM)

19-06-2017

Przeszło półtora roku temu, dokładnie w październiku 2015 roku, w Autosanie gościł obecny poseł, a ówczesny sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Zdzisław Gawlik. Przedstawił on wtedy syndykowi ofertę zakupu fabryki autobusów przez konsorcjum utworzone ze spółek państwowych oraz prywatnej.

Zmiana rządów sprawiła, że zaprezentowany model został odłożony na półkę, i tylko w pewnej części został wprowadzony w życie. Jak dziś Zdzisław Gawlik ocenia kierunek rozwoju Autosanu?

27

Komentarzy: 28 do “Poseł ZDZISŁAW GAWLIK o Autosanie: „Ludzie, którzy wtedy przychodzili, mieli pomysł na prowadzenie Autosanu i zamówienia na autobusy” (FILM)”

 1. MB pisze:

  Gawlik wiele mowil a gw…no zrobil – jak reszta po-matolstwa!

  • Andrzej pisze:

   Dowcipniś, jak cała ta śmieszna partyjka zresztą.

  • AbcA, pisze:

   Jak zwykle platfuski chcieli niby dobrze ,a wyszło jak zwykle do niczego.Jedynie wyprzedaż zakładów pracy za bezcen to potrafili.Zaloge Autosanu przed wyborami Gawlik zapewnial,ze pomoże uratować fabrykę,podpisano umowę,naiwni za to oddali głosy na jasnie posla, a po wyborach okazało się ,ze ta umowa jest nieważna ,bo ci co ją podpisali nie mieli pełnomocnictwa.Dzisiaj ten typek nadal opowiada bajki jak to „pomagał” Autosanowi,żałosny typ

 2. hahaha pisze:

  ‚mieli pomyslow wiele’ i NIC Z TEGO:):):)

  SMIECHU WARTE TO TOWARZYSTWO NIEUDACZNIKOW.

 3. Marek pisze:

  Osiem lat rządów nieudaczników z PO to stanowczo za duzo

 4. Photer pisze:

  Ta…. Teraz wpadła córka leśniczego i w końcu jest wszystkim dobrze.
  Dawniej było „TKM” teraz jest „Dobra, zmiana ! „

  • do photer pisze:

   Ty ZAWSZE pozostaniesz POmatolskim DURNIEM choc ci lat przybywa.

   • Photer pisze:

    Przeproście ładnie za obrażanie, albo wasze posty też dołączą do tych zgłoszonych do prokuratury.

   • Nie sympatyk pisze:

    Twój majestat można wsadzić do zgniłego buta kto by takiego idiotę przepraszał.Masz mniemanie a znaczysz mniej niż zero.

  • @photer pisze:

   Przepros Boga ze jeszcze chodzisz po tym swiecie i wiecznie plujesz na ludzi, ktorym mozesz jedynie buty jezorem wyczyscic!

 5. do fobia pisze:

  Photer idioter idź się wypróżnić bo czuć ,że od komputera nie odchodzisz być może leżysz i pod siebie.

 6. O i 8 lat rzadzili i nizdazyli... pisze:

  Oj za malo czasu bylo…

 7. rudy donek pisze:

  Dlaczego nikt nie wykopał go -śmiecia po-wskiego!
  Przyjechał się Wam śmiać w twarz!
  To ludzie bez honoru!

 8. zet pisze:

  Teraz fabryka kwitnie.
  Radośnie idziemy do pracy z całym zarządem,Misiewiczami i córką leśniczego i budujemy nową Polskę aby rosła w siłę itd.

 9. Sanok OK pisze:

  Ma dwie kwestie:
  1. Autosan był firmą prywatną i państwo nic nie miało do tej firmy. Dobrze to wiedzieć zanim zacznie się tu pokazywać socjalistyczne myślenie.
  2. Mam nadzieję, że wydawcy portalu nadal zbierają dowody do prokuratury, bo jest ich tu dosyć. Pytanie tylko, czy jest to obiektywne gromadzenie materiału, czy jednostronne. Jeśli to ostatnie, to proszę o komunikat, sam będę zbierał te materiały.

  • Do Sanok ok pisze:

   Przestań opowiadać bajki ,wyborcy mają prawo rozliczyć posła z jego obietnic wyborczych.Poseł nie wiedział,że Autosan to firma prywatna?Więc dlaczego przyjechał z figurantami obiecujac ratowanie Autosanu i odstawil szopkę wyborczą?

 10. donek pisze:

  1,5 roku temu to była kiełbasa wyborcza, nawet POseł rząsa wtedy przyjechał bo bał się, że nie wejdzie do sejmu!

 11. edward pisze:

  coś stary ten artykuł bo w kurtkach chodzą coś tu jest nie tak mamy lato prawda ?

 12. do ciemny sanok pisze:

  Ho,ho,ho – sprzedales dusze diablu i teraz liczysz kase trutniu, ale za wszystko trzeba bedzie kiedys zaplacic .

 13. tusek pisze:

  Premier Holandii Mark Rutte: Zazdrościmy Polsce jej świetnych wyników gospodarczych. Biedna opozycja. Jak nie idzie, to nie idzie. POwcy myślą tylko jak POwrócić do żłobu….bo jak tu będzie wyżyć za 2000 zł sbekom a i trzeba się zabrać do pracy, do tego „specjalna kasta” będzie musiała orzekać zgodnie z prawem, a i TK już nie da się naginać na swoją stronę…..i kolega aaaaaadddddaaaammmm będzie zmuszony zamknąć wasz biuletyn POpagandowy, a co jeszcze najgorsze ludzie są za tym zaściankowym pisem i jak tu żyć kiedy nie wolno jeść ośmiorniczek i pić wódki na koszt państwa, przecież pełowskie POdniebienia przyjmowały taki POkarm. Do tego do pracy duszpasterskiej biorą kazia sowę od przyjaciół…..tragedia! Do tego prawda wyszło na jaw, że Wałęsa to TW Bolek. Tylko patrzeć jak odkryją machloje w Amber Gold i POprostu winni PÓjdą siedzieć! Jak żyć!? Jak żyć!? Kiedy odebrali koryto!? Tylko siedzieć i kwiczeć! Jedyna szansa w unijnym lewactwie!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.