Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. podaje tylko kilka przykładów : Stasek z Trepczy co na targowicach wrzeszczał żeby do Unii Europejskiej nie wstepowaćdzis jest kierownikiem agencji rolnej/ tej co daje europejską kase rolnikom/ w Lesku , podobny jest w Sanoku, były kierownik tej agencji jak zjadł legitymacje Peło i zapisał sie do PiSS-u jest kierownikiem jakiegos doradztwa roliczego w Bogóchwale, żona radnego miejskiego po wyborach samorządowych w Sanoku została zatrudniona ma Mosirze, żona drugiego radnego co robiła kefiry w mleczarni teraz specjalistka w zajezdni autobusowej, były wójt co przerżnał wybory w Jasliskach kierownikuje w uzredzie miejskim itd.
 3. Sanoczanin to osoba mieszkajaca na stale w Sanoku, niekoniecznie urodzona w Sanoku.
 4. geofizyka jeździ tymi samochodami na toruńskich numerach jak cioty, ani wyprzedzić się nie da tylko korki stwarzają na policję z nimi za utrudnianie ruchu
 5. No i co z tego?Piłkę uprawia więcej dzieci niż hokej,a kasy dostali kilka razy mniej.Jakieś wytłumaczenie?
 6. Czy to ten kabel? Cytat z kroniki policyjnej na esanok: "Złodziej kabli Przez trzy dni złodziej dokonał kradzieży kabla przeznaczonego do badań sejsmicznych wraz z czterema przyłączami. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na kwotę 5672,21 zł. "
 7. Ostatni tydzień
 8. Podział pieniędzy na sport w Gminie Zagórz- WYNIKI KONKURSU. Wyniki konkursu projektów na wsparcie finansowe w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Zagórz w piłce nożnej.
 9. To prywatna praktyka czy przychodnia szpitalna w Sanoku na NFZ? Jeśli to było na NFZ to już nie dziwią minie kolejki do sanockich lekarzy
 10. jeden z pracowników napisał o sytuacji w Autosanie w komentarzu cytuję: Pracownik SFA pisze:21 marca 2017 o 17:13 W Autosanie trzeba wymienić tych pseudo ,,dyrechtorów” od wieki wiekow co siedza na stołkach. Na stanowiska kierownicze trzeba ludzi młodych ambitnych. Dam przykład: Jeden z obecnych,,dyrechtorów” kiedyś gdy jakas delegacja szła przez wydział jak ja zobaczył- to schował sie za regał i pytał sie pracownika po cichu czy już przeszli!!! Widzailem to i słyszalem. Wszyscy wiedza ze ta stara klika robi Nowego Prezesza w bambuko!!! Wystarczy spytac każdego szarego pracownika…Zawsze tak bylo…!!!Nie może miec miejsca sutuacja kiedy jest na jednym z ,,wydziałow” kliku pracowników a nadzor nad nimi pelni 2 majstrów i kierownik!!!! Na te patologie nóż sie w kieszeni otwiera!!! Niektorzy kierownicy sie chęłpią ze sa zatrudnieni fachowcy w Autosanie.. O zarobkach ogółu nie bede pisał… kieszonkowe żeby nie zdechnąć… Źródło: http://esanok.pl/2017/autosan-narodowym-producentem-autobusow-elektrycznych-mrzonka-czy-realna-szansa-wszystko-zalezy-od-pieniedzy-00e13dm.html
 11. http://www.kinastudyjne.pl/public/files/regulamin-sksil-od-1-03-2015-wazny2.pdf Tutaj są warunki przyjęcia do programu, a po dalsze odpowiedzi polecam wybrać się do SDK i porozmawiać z dyrekcją. Myślę, że tam się można dowiedzieć najwięcej.
 12. To trzeba było idioto sam wszystko załatwić. Twoje pisiory nawet z Węgrami nie są w stanie się dogadac.
 13. Jakie Państwo jak spółki gazownicze. Po za tym dlaczego doplacaja do solarow a pobierają haracze na gazie?
 14. Są to kable sejsmiczne, dzięki nim można strukturę geologiczną terenu a dokładnie rodzaj i rozmiar warstw skalnych pod powierzchnią ziemi.
 15. Akcja Bieszczady to nie zadupie to niemądry pomysł. Jeśli turyści się dowiedzą przed sezonem turystycznym że mamy takie duże problemy komunikacyjne i jeszcze dojdzie do tego stan wody pitnej w Polańczyki i Solinie to wybiorą inny region Polski. Żeby ta akcja nie stała się potężna antyreklamą Bieszczadów no i jeszcze to że chcemy tu zbudować olbrzymie wysypisko. Czy ci ludzie już powariowali. Mamy duże problemy i wszystko robimy aby były większe
 16. Jakie są różnice? Idea ta sama, przy czym w werze przez dawkowanie powietrza nad zasyp masz większe szanse na rozpalenie całego zasypu i większe zadymienie ...
 17. Skąd ty masz takie wiadomości,że 80% młodych wyjechało z miasta? Pewnie sam to wymyśliłeś.Absolutnie nie identyfikuje się z pisowską filozofią rządzenia krajem,ale trzeba być odrobinę obiektywnym.Najwięcej Polaków wyjechało za granicę za rządów PO.A dlatego,że rządzili krajem 8 lat,to chyba logiczne.Z tym bezrobociem,to też nie tak.Kto chce,to znajdzie sobie pracę.Hokej nie "wygasiło" miasto, tylko sponsorzy.Co do reformy oświaty,to nie wina burmistrzów miast,tylko rządu.Natomiast ,jeżeli choć trochę interesujesz się tym, co się dzieje w mieście,to według zapowiedzi już na dniach ruszy budowa nowych basenów,nowego Centrum Rehabilitacji.W trzecim roku ich rządów w mieście mają ruszyć trzy duże inwestycje.Więc nie mów,ze nic się nie robi.Uprawiasz młody,taka retorykę jak PIS, że nasi poprzednicy nic nie zrobili,a jak już robili,to żle.Takie myślenie prowadzi w prostej linii do podziałów.Krytykuj ale konstruktywnie i zgodnie z rzeczywistością.
 18. taki z ciebie instalator jak z K.D.T. pooglądaj a może złapiesz o cho chodzi i jakie są różnice...
 19. żenująca próba nakręcania ruchu na stronie... nic konkretnego, twórczego, coś wnoszacego!
 20. Myślę że hokej uprawia więcej dzieci niż tenisa stołowego i w hokeja mecze są częstsze niż w tenisa.
 21. Bo nasze państwo też chce zarobić więc nawet jak mało używasz gazu to i tak płacisz.
 22. Każdy pcha swojego, ci co krzyczą na misiewiczów też by zatrudniali swoich jakbym mogli.
 23. Tego pana na zdjęciu coś cały czas razi.......Zdjąłby w końcu te okulary i popatrzyłby ludziom w oczy......
 24. Place zabaw niby przygotowane ale własnie dziwne jak ,poobsadzane alergizujacymi itrujacymi tutajami .Male dziecko bierze trawy ,liscie do buzi nieraz a nawet polizanie soku z liscia tui mozxe spowodowac silne zatrucie.Wyciete drzewa przy przedszkolu nr 2 ,stare byly ,zamiast posadzic nowe młode drzewa obsadzono oplac niebezpieczna dla dziecka tują.Moze ktos kompetetny zrobi preglad tych placow zabaw i zadba o rosliny i drzewa korzystne dla dzieci a nie tuje.
 25. Nowa beznadziejna władza, dalej brak inwestycji, dalej wysokie bezrobocie (rankingi nie uwzględniają że 80% młodych wyjechało z miasta za granice województwa lub kraju w poszukiwaniu lepszego jutra). Wszystko to prowadzi do powolnego ale skutecznego (używając PIS-owskiego nazewnictwa) WYGASZANIA Sanoka. niestety :-( Wygasili już hokej, wygaszają gimnazja, stary basen tez już czuje się wygaszony. Pytanie ile jeszcze mają pary aby wygasić wszystko ?
 1. Załaduj więcej aktywności