Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. Jeśli szczepionka byłaby darmowa to na pewno zaszczepiłbym swoje dziecko ( na razie nie stać mnie na to bo co jak co ale szcczepionka swoje kosztuje jesli chciałoby się samodzielnie kupić dawke). http://rakszyjkimacicy.net.pl/szczepionka-raka-szyjki-macicy/ W większości przypadków rak szyjki macicy powodowany jest właśnie przez wirusa hpv. Skoro jest możiwość uchronienia się przed wirusem to czemu z niej nie skorzystać?
 3. Wczoraj
 4. uderz w stół a nożyce sie odezwą a więc jednak Wojciech P. ?
 5. Bo w gminie zagórz nawet tak straszna inwestycja jak robudowa wypiska i budowa kompostowni odbywa się bez wiedzy i akceptacji wiekszości mieszkańców a radni klepia co im się karze. Nikt nie liczy się z głosem mieszkańców
 6. Minister Szyszka to uczciwy człowiek.Z tym unijnym bagnem nie łatwo jest coś poradzić. Pani ma rację.
 7. Może by tak rząd wyznaczył specjalne strefy w gminach dla upraw marihuany do celów leczniczych zamiast dla GMO! No ale Kaczyński nie pozwala na uprawy marihuany w celach leczniczych a chce pozwolić na uprawy GMO w Polsce? Przed wyborami PiS by przeciw GMO! Czy teraz ktoś kupił ustawę pozwalająca na GMO w Polsce? Ciekawe jak załosuje poseł Ziemi Sanockiej Piotr Uruski?
 8. To jest na stronie esanok więc po co to wrzucać na forum???
 9. STOP GMO w POLSCE: Kapitalne wystąpienie radnej z Komańczy w polskim Sejmie! Brawo Pani Jolanto Dal. Ziemia Sanocka dziękuje Pani za zdecydowaną obronę polskich interesów w Polskim Sejmie! BRAWO! TAK BUDZI SIĘ SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE W POLSCE. Nie trujcie nas i naszych dzieci ! Więcej można przeczytać na stronie: http://esanok.pl/2017/panie-ministrze-widzial-pan-kiedys-kota-zdechlego-i-jednoczesnie-zywego-odwazne-wystapienie-radnej-gminy-komancza-w-sprawie-gmo-film-00e7ts.html
 10. Dlaczego w Gminie Zagórz nie ma budżetu obywatelskiego? Ja kto się dzieje że od kilku lat w Sanoku jest budżet obywatelski a w Gminie Zagórz nikt tego porządnie nie zrobi i na wioskach po kilka czy po kilkanaście osób decyduje na co ma iść kasa? I pieniądze idą na ogrodzenia cmentarzy i inne niepotrzebne rzeczy dla lokalnej społeczności. Czasami jakieś śmieszne dróżki dla paru osób. Wydaje się że czasami chodzi aby firmy dorobiły a nie żeby coś zrobić dla mieszkańców!
 11. SANOK: Chciał się zabić rzucając się z mostu przy ul. Białogórskiej WIĘCEJ NA ESANOK: http://esanok.pl/2017/sanok-chcial-sie-zabic-rzucajac-sie-z-mostu-przy-ul-bialogorskiej-zdjecia-00e7ts.html
 12. Dobry przykład. Mamy się na nich wzorować?
 13. Mam pytanie. W sali herbowej naszego urzędu miasta dzieją się bardzo doniosle uroczystości (sesje rad miasta i powiatu, komisje, różnego rodzaju uroczystości dotyczące miasta i jego mieszkańców), dlaczego miasto nie zmarnuje na tej sali live kamery, aby społeczeństwo mogło uczestniczyć w tych wydarzeniach? Z prawnego punktu widzenia sesje, komisje są jawne. Trzeba to zrobić!
 14. Arabia Saudyjska została wybrana na członka Komisji ds. Statusu Kobiet John Moll / 21 godz. temu Świat jest pełen absurdów. Jednym z nich jest fakt, że kraj, który ogranicza prawa kobiet, prześladuje wyznawców wiary innej niż islam i stosuje karę śmierci, został wybrany na przewodniczącego komitetu ONZ ds. Praw Człowieka. Arabia Saudyjska, bo o niej tutaj mowa, otrzymała ostatnio poparcie w jej kandydaturze na członka Komisji ds. Statusu Kobiet. Państwo Saudów jest znane na całym świecie jako najbardziej opresyjne wobec kobiet, które są kontrolowane przez mężczyzn praktycznie w każdej sferze życia. Bez zgody męża, brata lub ojca nie wolno kobietom wychodzić z mieszkania lub szukać zatrudnienia. Płeć piękna posiada kategoryczny zakaz prowadzenia samochodów i pokazywania się w miejscach publicznych bez stosownych strojów odpowiednio zakrywających ciało i twarz. Lista nakazów i zakazów wobec kobiet jest bardzo długa. Traktowanie kobiet w Arabii Saudyjskiej nie przeszkodziło jednak w jej wyborze na członka specjalnej komisji, która zajmuje się równym traktowaniem płci i promowaniem kobiet. Królestwo Saudów zostało wybrane podczas głosowania w Radzie Gospodarczej i Społecznej ONZ, które odbyło się za zamkniętymi drzwiami. Nie wiemy zatem jakie państwa poparły kandydaturę Saudów, ale można domyślić się, że były to np. Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Arabia Saudyjska będzie członkiem Komisji ds. Statusu Kobiet w latach 2018-2022. Niektórzy obserwatorzy zwrócili uwagę na tę absurdalną decyzję. Hillel Neuer, dyrektor organizacji pozarządowej UN Watch porównał ją do wyboru podpalacza na szefa straży pożarnej. Można pójść o krok dalej - to tak jakby wybrać pedofila na nauczyciela w przedszkolu lub mianować złodzieja na szefa banku.
 15. Nie wspomnę o łataniu dziur na ul.Krakowskiej.Kto odebrał taką fuszerkę???Przed skrzyżowaniem na wysokości stacji Lotos w stronę miasta jest masakra.
 16. Bzdury ,a skąd wynalazł poprzedni burmistrz prezesa Ponulaka? Tak się wziął za robotę ,ze wymyślił zielony rynek pośmiewisko na całe Podkarpacie
 17. czekam z utęsknieniem na Pana Wojciecha... jest tyle do zrobienia!!!!.. z radością przyjęłam wiadomość że liczna grupa naszych przyjaciół zaczęła już działać.. Widać mądrość: jest dobry plan, fachowcy i ...... BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!!
 18. Ostatni tydzień
 19. Takich technicznych cudów to jest wiele. Tych łat już jest tyle, że spokojnie wystarczyło by na jedną warstwę nawierzchni.
 20. Nie uczestniczyłem w kampanii przeciwko poprzedniemu burmistrzowi. Kibicowałem obecnemu. Nie wiem, kto prowadził wtedy brudną kampanię i przeciw komu. Chętnie jednak poczytam, kto podawał nieprawdę podczas kampanii wyborczej ponad dwa lata temu. Kłamców trzeba pokazać, napiętnować i rozliczyć. Nie słyszałem, by ponad dwa lata temu ktoś został podany do sądu w trybie np. wyborczym, że mówi nieprawdę. Prawda nie jest "pośrodku". Jest prawda lub kłamstwo.
 21. Czy ktoś widział jaką techniką ( 5 łat na 1 m2 ulicy ) naprawiana jest ulica koło stadionu MOSiR ?.
 22. Bo przed II wojną światową na tych terenach Bieszczadów zamieszkiwał naród Rusiński w wiekszości dokładnie Łemkowie nie Ukraińcy więc co się dziwić, że nazwy miejscowości są Rusińskie. Inna sprawa, że sporo Rusynów tu zostało i unikło wysiedlenia
 23. Pytania typu "Czy to prawda?" są pytaniami z pewnych mediów, które od lat coś sugerują, knują intrygi, skłócają, mieszają w mediach, konfabulują, itp. Kiedy wreszcie piszący tu teksty napiszą: "Wiem o tym i o tym...", proszę o potwierdzenie faktów., itp.". Wtedy nauczą się szacunku do prawdziwych informacji. Najlepszym sposobem jest wysłanie pisma do decydentów z prośbą o odpowiedź na konkretne pytania. Tak wielokrotnie czyniłem. Bo plotka to rzecz haniebna.
 24. Nic nikomu nie stanie się złego gdy PISowskie Dziadki Borowe po wyborach pójdą na zasłużoną ławeczkę pod sklepem.
 25. a ktoś kiedyś słyszał o czystej kampanii? Jak atakowano poprzedniego burmistrza to to była czysta kampania ?
 26. kampania to się zacznie po wakacjach teraz to tylko przymiarki
 27. Wpisy są jasne i czytelne. Rozpoczęła się kamapania. Szkoda tylko, że brudna kampania.
 1. Załaduj więcej aktywności