Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość prawo czy bezprawie?

Komu zależny aby zamknąć komentarze na esanok.pl przed wyborami?

17 postów w tym temacie

Stąd takie ilości komentarzy wyjątkowo wulgarnych i wyjątkowo głupich. Widać komuś bardzo zależy żeby w ten sposób zniszczyć wolność wypowiedzi i opinii na esanok. Moim zdaniem jest zlecenie na to aby maksymalnie niszczyć forum na esanok.pl tak aby nie odbywała się rzeczowa dyskusja.

Pomawia się PiS kościół katolicki, wyborców PiS i robi to wydaje się zorganizowana grupa.

Ponawiam więc pytanie

Komu zależny tak bardzo aby zamknąć komentarze na esanok.pl przed wyborami?

Na moje oko nikt nic nie zamyka

Zamyka się dzień przed głosowaniem

Nie wiem czy masz rację, ale zakładając, że tak, to okaże się kto wystartuje na Burmistrza i Radnych, którzy będą startować przeciw obecnemu sanockiemu PiS-owi. 

Ja mam pewne podejrzenia, kto będzie startował na Burmistrza i jego "przyboczni" już dawno zaczęli "kampanię nienawiści" wobec PiS-u. 

Jakieś

10 godzin temu, Gość prawo czy bezprawie? napisał:

Stąd takie ilości komentarzy wyjątkowo wulgarnych i wyjątkowo głupich. Widać komuś bardzo zależy żeby w ten sposób zniszczyć wolność wypowiedzi i opinii na esanok. Moim zdaniem jest zlecenie na to aby maksymalnie niszczyć forum na esanok.pl tak aby nie odbywała się rzeczowa dyskusja.

Pomawia się PiS kościół katolicki, wyborców PiS i robi to wydaje się zorganizowana grupa.

Ponawiam więc pytanie

Komu zależny tak bardzo aby zamknąć komentarze na esanok.pl przed wyborami?

Jakieś brednie gościu piszesz.Portal sam sobie robi negatywną robotę,pozwalając na chamskie wulgarne wpisy,

które wykonują jacyś frustraci,idioci,bo nawet trollami ich nazwać nie można.Wchodzą przeważnie pod koniec dyskusji 

pod jakimś artykułem,nawet nieważny jest dla nich temat tego artykułu,z tymi samymi chamskimi komentarzami.

I działa to w obie strony,zarówno przeciwko PIS jak i przeciwko PO.I nie ma to nic wspólnego z wolnością wypowiedzi.

Jest to łamanie regulaminu,na które portal nie reaguje,nie dopuszczając takie komentarze do publikacji.Natomiast

zdarza się tak,że merytoryczne,bez wulgaryzmów komentarze są po prostu kasowane.Jeśli zorganizowaną grupą

nazwać prawdopodobnie dwóch czy trzech debili,to faktycznie,na portalu działa mafia.:ph34r:

Esanok powinien być ukarany za brak egzekwowania przestrzegania regulaminu przez użytkowników i pozwalanie na wylew ich agresji... 

Jasne ciekawe czy ktos odpowie za komentarze pisane pod artykułem z czarnego protestu? 

Szanowny E sanoku , wiec zajmijcie się wszystkimi obrażającymi komentarzami a nie tylko tymi, które obrażają TĄ władzę. 

? Nic nie kumam z tego nie kumam bo nic nie kumam bo kumam po gimbazie kumam ?

Każdy może zgłosić komentarze w prokuraturze jeśli uważa ze jest coś z nimi nie tak :) nie musi tego robić esanok może każdy nawet organizator czy sympatyk czarnego marszu

Esanok jest mało obiektywny i pozwalal na wulgarne komentarze w każdej sprawie.  Brak obiektywizmu widoczny jest w uzasadnieniu zgłoszenia do prokuratury.  Tu się obraża nie tylko kościół,   obecną władzę itd. Ale również zwykłych ludzi mających inne poglądy,  tak bezinteresownie odbywa się to obrażanie.  Szkoda że portal tego nie widzi.  Ale w sumie i racja bo może drugi sort można obrażać i nie jest to powód do zawiadomienia? 

Jeśli komuś zależeć może na zamknięciu komentarzy przed wyborami  to chyba obecnej władzy bo nie bardzo ma się czym chwalić. 

Zamiast pusto gadać i pomawiac zgłoś do prokuratury

Nie bardzo widzę gdzie tu pomówienie. Na pewno jednak takie "rzeczowe " komentarze jak twój to krok do pyskowki.  Nic z sensem byle się wyładować. 

Nałęcka forum prawo wypowiadania sie powinny miec wylacznie osoby zarejestrowane!!!  Pod artykulami zreszta tez.

Strachy na lachy, lachy na strachy. Gimbaza górą bo już ja likwidują!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0