Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Mieszkaniec

Fuszerka na ulicy Kołłątaja czy planowe działanie?

5 postów w tym temacie

Miasto przystąpiło do remontu ostatniego odcinka ulicy Kołłątaja w Sanoku. Przechodząc dziś remontowanym odcinkiem, mam wrażenie, że to jest wykonanie "na siłę".

1. Po prawej stronie patrząc w kierunku miasta nie wyciągnięto nawet krawęzników, chce się na nie wylać asfalt (Czy miasto ma na tyle pieniędzy, że może sobie pozwolić aby za rok dwa droga popękała i spłynęła do potoku?

2. Barierek nawet nikt nie poprostował, nie mówiąc o pomalowaniu

3. Chodnik, który ma powstać po lewej stronie będzie spełniał wymogi szerokości?

Ludzie przyjdzcie i zobaczcie.... porobiłem zdjęcia jutro dostarcze je do sanockich mediów

Dokładnie, krawezniki od strony potoka nawet nie są poprawione, niektóre wpadają do cieku wodnego. Czy burmistrz wie jak wykonawca to robi?

Jest to wydawanie publicznych pieniędzy w błoto, patrząc, że parkują tam non stop samochody droga zaraz po remoncie spłynie do potoka. Do utwardzenia została wysypana 10 cm warstwa tłucznia - czuwa nad tym jakiś inspektor?
Dlaczego moje pieniądze, które płace w opłatach są tak marnowane?
Popatrzcie drodzy Państwo na ulicę Głowackiego, którą ostatnio pokazujecie w remontach - czy nie zasadnym było wyremontowanie chodnika po jednej stronie na całej długości a za jakiś czas wyremontowanie drugiej części? Dziś tak naprawdę ludzie, którzy mieszkają powyżej wyremontowanej części dalej chodzą po niebezpiecznym chodniku, szczególnie starsi
czy radni miejscy widzą jak to jest robione? Czy liczą się tylko metry bieżące wykonanej roboty?

Prosze mi pokazac chodź jedna robote wykonana przez spgk ktora nie jest spier.... Takiej fuszerki to ze swieca.A jak znam zycie to zaraz po wylaniu asfaltu zaczna cos kopac bo sobie przypomna ze jakas rura nie zostala wymieniona.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0