REKLAMA
REKLAMA

Czat wiecznie żywy! Otworzyliśmy własny pokój

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich amatorów czatowania – właśnie otworzyliśmy nasz oficjalny pokój w serwisie Czat Onet.pl! Zapraszamy wszystkich do dyskusji!

Na czym polega czatowanie? Niech przemówi Wikipedia:

Czat (z ang. chat – rozmowa, czytaj ([tʃæt]), używana jest również angielska pisownia chat – rodzaj internetowej pogawędki i jedna z usług internetowych. Wyraz czat (chat), będący zapożyczeniem, zagnieździł się w slangu informatycznym. Najpowszechniejszym znaczeniem tego słowa jest serwis internetowy służący do komunikacji wielu osób w tzw. pokojach. Zwykle istnieją dwa rodzaje rozmowy – prywatna, której przebieg mogą śledzić tylko dwie osoby, oraz publiczna, dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników. (…) Od słowa czat powstały inne wyrażenia, takie jak czatownik (ewentualnie chatownik) – osoba korzystająca z czatu (chatu), oraz czatować (chatować) – rozmawiać za pośrednictwem czatu.

Aby czatować w naszym pokoju nie musisz się nigdzie rejestrować. Wystarczy, że podasz nick, pod którym chcesz występować w toczącej się dyskusji. Każdego dnia w naszym pokoju czatowym prowadzić będziemy dyskusje na różne tematy, chociażby te związane z bieżącymi wydarzeniami w naszym regionie. Pokój czatowy to przecież świetne rozwinięcie koncepcji komentarzy, przy czym w pokoju czatowym dyskusje prowadzimy na żywo.

Nasz pokój to inicjatywa, do której rozwijania zapraszamy wszystkich chętnych. Będziemy obserwować Wasze dyskusje i z czasem zaprosimy Was do uczestniczenia w jego moderacji. Prosimy również o ewentualne sugestie czy uwagi, które można kierować na adres redakcja@esanok.pl

Życzymy owocnych i rozwijających dyskusji! Okienko czata można znaleźć tutaj – Czat w pokoju eSanokPL

10-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: