REKLAMA
REKLAMA

List do Mieszkańców Sanoka od Posłanki Łukacijewskiej

Drodzy Mieszkańcy Sanoka,
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe. Wybieramy wójtów, burmistrzów i prezydentów, wybieramy ludzi, którzy będą naszymi przedstawicielami w radach miasta, powiatach i w samorządzie województwa.

W poprzednich wyborach samorządowych w 2006 roku frekwencja była bardzo niska i wynosiła około 40%. Pamiętajmy, że to od naszych wyborów, tutaj na szczeblu lokalnym zależy rozwój naszego regionu.

Drodzy Sanoczanie, zachęcam Was do licznego udziału w wyborach. Mamyokazję głosować na ludzi, których znamy na co dzień i widzimy ich prawdziwe zaangażowanie w sprawy lokalne. Od nich będzie zależeć, czy nasza gmina się rozwija, czy będą przeprowadzane inwestycje, które nie tylko poprawią jakość naszego życia ale też dadzą nowe miejsca pracy, zwłaszcza dla młodych osób.

Zawsze podkreślam, że Sanok jest szczególnie bliski mojemu sercu. To tutaj zakładałam Platformę Obywatelską, tutaj mam swoje biuro poselskie. Działając w samorządzie jako wójt, a potem jako poseł w polskim parlamencie wiem, jak pomocne w rozwoju regionu są środki unijne, do których ma dostęp każda gmina, jednak ciągle słyszymy o niewykorzystanym potencjale. Dlatego potrzebujemy w samorządach osób ambitnych, kompetentnych z doświadczeniem w funduszach unijnych, którzy sprawią, że ziemia sanocka stanie się wizytówką regionu. Potrzebujemy osób, które potrafią współpracować z innymi samorządami ponad podziałami politycznymi, które wiedzą jak umiejętnie wykorzystać pozyskane środki unijne.

Drodzy Państwo jestem niezwykle zaszczycona mogąc przewodniczyć Komitetowi Honorowemu Sławomira Miklicza. Jest on osobą łączącą wiedzę, doświadczenie samorządowe i profesjonalizm z pasją, ambicją i zaangażowaniem. Uważam, że Sławomir Miklicz to najlepszy kandydat na Burmistrza Sanoka, który będzie rzecznikiem spraw wszystkich mieszkańców miasta. Dzięki swojej dotychczasowej pracy w Radzie Miasta Sanoka oraz w Sejmiku Województwa Podkarpackiego doskonale zna problemy regionu i pozostaje niezwykle otwarty na problemy drugiego człowieka.

Wierzę, że 21 listopada podejmiemy dobre decyzje wybierając naszych przedstawicieli, tak by przez najbliższe lata z uśmiechem każdego dnia spoglądać na dokonujące się zmiany.

Do zobaczenia przy urnach.

Elżbieta Łukacijewska
Przewodnicząca Komitetu Honorowego Sławomira Miklicza
Poseł do Parlamentu Europejskiego

18-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)