REKLAMA
REKLAMA

Kwesta na rzecz Towarzystwa Brata Alberta

SANOK. Już po raz dwudziesty Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta Koło w Sanoku zorganizowało tradycyjnie – 1 listopada kwestę na cmentarzach. W tym roku mieszkańcy Sanoka i okolic okazali się niezwykle hojni, wrzucając do puszek ok. 16 tys. zł.

Jak przyznaje Alicja Kocyłowska – Prezes Zarządu Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta w Sanoku, to najwyższa kwota, jaką udało się zebrać w ciągu tych 20 lat kwestowania.

– Pieniądze te zostaną przeznaczone na dobudowę klatki schodowej przy Domu Inwalidy Bezdomnego. Inwestycja już trwa i jest konieczna ze względu bezpieczeństwa przeciwpożarowego – tłumaczy Pani Prezes.

W dzień Wszystkich Świętych na cmentarzach w Sanoku, Niebieszczanach, Bukowsku, Prusieku, Łukowem, Bykowcach kwestowało ponad 100 osób. Byli to pracownicy towarzystwa i ich rodziny, harcerze, radni, przyjaciele towarzystwa, wolontariusze z sanockiego Powiatowego Centrum Wolontariatu, uczniowie sanockich szkół: II LO, Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2, a także Państwo Falowie z Niebieszczan. |

Zarząd Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta w Sanoku z całego serca dziękuje wszystkim darczyńcom, za okazane serce i wsparcie podczas kwesty 1 listopada br.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

05-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)