REKLAMA
REKLAMA

Wizyta studyjna słuchaczy Uniwersytetów III Wieku oraz młodzieży z Podkarpacia w Parlamencie Europejskim

BRUKSELA. W dniach od 18 do 22 września na zaproszenie Europoseł Elżbiety Łukacijewskiej do Brukseli udała się grupa słuchaczy z Uniwersytetów III Wieku oraz młodzieży z Podkarpacia. Uczestnicy wyjazdu zwiedzili siedzibę Parlamentu Europejskiego oraz uczestniczyli  w prelekcji zorganizowanej w Domu Polski Wschodniej.


Punktem głównym wyjazdu była obecność na uroczystym otwarciu wystawy „Innowacyjne Podkarpackie”, która zorganizowana w PE, była przez Elżbietę Łukacijewską Poseł do Parlamentu Europejskiego, Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Urząd Miasta Rzeszowa. Na zakończenie pobytu w stolicy Unii Europejskiej grupa wraz z przewodnikiem zwiedziła najważniejsze zabytki oraz poznała najbardziej urokliwe zakątki miasta.

Wizyta w Brukseli oraz w samym Parlamencie Europejskim była dla większości ogromnym przeżyciem. Uczestnicy wyjazdu podkreślali wielokrotnie, „iż są bardzo wdzięczni Poseł Łukacijewskiej za zaproszenie oraz możliwość zwiedzenia „serca Europy”

26-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)