REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Emocje hokejowe z portalem esanok.pl i p24.pl : Ciarko PBS Sanok vs Aksam Unia Oświęcim TRANSMISJA NA ŻYWO ( VIDEO )

SANOK. W piątek (16 września) o godzinie 18.00 zespół Ciarko PBS Bank Sanok podejmie drużynę Aksam Unia Oświęcim. Ze spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo (video) – dostępna na portalu  esanok.pl   oraz  podkarpacie24.pl  .
TRANSMISJA BĘDZIE DOSTĘPNA NA STRONIE:

oraz na stronie www.podkarpacie24.pl/transmisja

Zarówno sanoczanie jak i zawodnicy z Oświęcimia zwyciężyli w swoich spotkaniach inauguracyjnych. Unia ograła w stosunku 9-1 zespół z Sosnowca, natomiast Ciarko PBS Bank Sanok zwyciężył 1-0 JKH GKS Jastrzębie.

FOTO: TOMASZ SOWA

Więcej zdęć na stronie: www.esanok.pl/sowim-okiem

W dniu dzisiejszym do każdego zakupionego biletu na mecz hokejowy otrzymają Państwo ulotkę informującą o DNIU DAWCY SZPIKU DLA TOBIASZKA. Bardzo prosimy o zapoznanie się z ulotkę i wzięcie udziału w tej jakże szczytnej akcji, która odbędzie się 25 września w Urzędzie Miasta Sanoka informuje Wojciech Pajestka z Biura promocji UM

16-09-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)