REKLAMA
REKLAMA

Koncert Neonovi (Wygraj wejściówki)

Rzeszowska formacja Neonovi zakończyła dwuletnią pracę nad długooczekiwaną  płytą zatytułowaną „Lista rzeczy zakazanych”. Wprawdzie premiera płyty przewidziana jest na wrzesień, istnieje możliwość usłyszenia najnowszych nagrań zespołu 16 kwietnia w klubie Red Zone w Rzeszowie.

O singlu…

W marcu do stacji radiowych trafił pierwszy singiel „Black Butterfly”. Melodyjny i taneczny utwór nawiązuje w swoim charakterze do stylu „new wave” lat 80-tych i z pewnością będzie ciekawą i świeżą propozycją na nadchodzącą wiosnę. Na singlu bonusowo dodana została także druga piosenka z kowbojskim klimatem i polskojęzycznym tekstem „Pojedynek na dnie”.

O koncercie…

Większość nowych utworów, które znajdą się na płycie „Lista rzeczy zakazanych” bedzie można usłyszeć już na najbliższym koncercie Neonovi 16 kwietnia w rzeszowskim klubie Red Zone (ul. Torowa 3). Start: godz. 20:00, bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu).

O zespole…

Zespół Neonovi powstał w 1999 roku w Rzeszowie.

W 2001 roku grupa zarejestrowała swoją pierwszą płytę demo, na której znalazły się utwory inspirowane m.in. klimatami rocka lat 70-tych, new wave, brit pop i grunge.W latach 2002 – 2005 zespół skupił się głównie na graniu koncertów i przygotowaniu nowego materiału.

W tym czasie nastąpiły też zmiany w składzie Neonovi.

Na przełomie 2007/2008 r. grupa zagrała klubową trasę koncertową, otrzymała też nagrodę „Brązowego Scenika” dla wyróżniających się zespołów z Podkarpacia. W lutym 2008 r. do sklepów trafiła debiutancka płyta Neonovi – „Neonovi”. Piosenka „Dom bez klamek” pochodząca z tej płyty cieszyła się dużym powodzeniem w stacjach radiowych, a zespół zakwalifikował się z nią do finału konkursu Polskiego Radia „Przebojem na antenę”.

W ramach promocji debiutanckiej płyty Neonovi zagrali wiele koncertów m.in. z takimi wykonawcami jak: Hey, Perfect, Farben Lehre, Budka Suflera, Happysad, KSU, Dżem, Bracia. W 2009 i 2010 r. grupa została zaproszona do wzięcia udziału w koncertach z cyklu „PUNKY REGGAE LIVE”.

 Zespół zagrał także na trzeciej edycji Breakout Festival.We wrześniu 2009 r. Neonovi wystąpili jako support legendy hard rocka, grupy NAZARETH na ich ekskluzywnym, klubowym koncercie w Rzeszowie.

W lipcu 2010 roku zespół zdobył główną nagrodę na festiwalu „Pod Prąd”.

O konkursie…

Do wygrania są dwa pojedyńcze zaproszenia. Aby otrzymać zaproszenie na koncert zespołu Neonovi, należy wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@p24.pl z dopiskiem w tytule „Neonovi” wraz ze swoimi danymi – imię, nazwisko, numer telefonu.
25-ta i 35-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA!
Na e-maile czekamy do piątku (8 kwietnia) do godziny 12.00.
Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 14.00.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronach www.esanok.pl oraz www.sanok24.pl, www.podkarpacie24.pl.

Pojedynek na dnie…

05-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)