REKLAMA
REKLAMA

Nowocześni urzędnicy

SANOK. Pracownicy starostwa powiatowego podnoszą swoje kwalifikacje. Ponad połowa personelu zostanie przeszkolona w ramach projektu „Nowoczesny Urzędnik”. Samorząd nie zapłaci za to ani złotówki.

W sanockim starostwie pracuje 110 osób. Chęć udziału w szkoleniach zadeklarowało ponad 60 urzędników. – Takie szkolenia są bardzo potrzebne, ponieważ w określony sposób przygotowują urzędników do jak najlepszego wykonywania swojej pracy. Projekt ,,nowoczesny urzędnik” podnosi wartość merytoryczną naszych pracowników, a co za tym idzie wartość intelektualną całego urzędu – mówi  starosta powiatu sanockiego Sebastian Niżnik.

Szkolenia podzielone są na dwie grupy: ogólne i  specjalistyczne. Mają one podnieść kompetencje  urzędników Jednostek Samorządu Terytorialnego, a tym samym poprawić ocenę pracy i jakość świadczonych usług. – Prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji miękkich czyli z zarządzania czasem, z komunikacji, z  autoprezentacji oraz z profesjonalnej obsługi klienta. Dodatkowo szkolenia prowadzone przez nas umożliwiają również podniesienie umiejętności pracowniczych w zakresie obsługi komputerów oraz przygotowujemy urzędników do uzyskania certyfikatu ECDL – wylicza Ilona Wojciechowska, trener szkolenia.

Projekt realizuje Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości z Rzeszowa. Oferta jest skierowana  do urzędników z województwa Lubelskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego.

03-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)