REKLAMA
REKLAMA

Nowocześni urzędnicy

SANOK. Pracownicy starostwa powiatowego podnoszą swoje kwalifikacje. Ponad połowa personelu zostanie przeszkolona w ramach projektu „Nowoczesny Urzędnik”. Samorząd nie zapłaci za to ani złotówki.

W sanockim starostwie pracuje 110 osób. Chęć udziału w szkoleniach zadeklarowało ponad 60 urzędników. – Takie szkolenia są bardzo potrzebne, ponieważ w określony sposób przygotowują urzędników do jak najlepszego wykonywania swojej pracy. Projekt ,,nowoczesny urzędnik” podnosi wartość merytoryczną naszych pracowników, a co za tym idzie wartość intelektualną całego urzędu – mówi  starosta powiatu sanockiego Sebastian Niżnik.

Szkolenia podzielone są na dwie grupy: ogólne i  specjalistyczne. Mają one podnieść kompetencje  urzędników Jednostek Samorządu Terytorialnego, a tym samym poprawić ocenę pracy i jakość świadczonych usług. – Prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji miękkich czyli z zarządzania czasem, z komunikacji, z  autoprezentacji oraz z profesjonalnej obsługi klienta. Dodatkowo szkolenia prowadzone przez nas umożliwiają również podniesienie umiejętności pracowniczych w zakresie obsługi komputerów oraz przygotowujemy urzędników do uzyskania certyfikatu ECDL – wylicza Ilona Wojciechowska, trener szkolenia.

Projekt realizuje Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości z Rzeszowa. Oferta jest skierowana  do urzędników z województwa Lubelskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego.

03-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)