REKLAMA
REKLAMA

Otrzymaliśmy interpelację radnych Platformy w sprawie Parku Wodnego!

SANOK. Działając na podstawie § 20 Regulaminu Rady Miasta Sanoka, w imieniu Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP składam interpelację w sprawie Parku Wodnego Sp. z o.o.

W budżecie Miasta Sanoka na 2011 r. zabezpieczone są środki w kwocie 2.150.000 zł (dwa miliony sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) na dokumentację techniczną Parku Wodnego w Sanoku.

W ostatnim czasie pojawiały się informacje dotyczące celowości wydatkowania środków na dokumentację Parku Wodnego. Cisza w tym temacie ze strony Pana Burmistrza, budzi nasz niepokój. Przecież nie tak dawno; w kampanii wyborczej, w expose po złożeniu ślubowania, w trakcie prac nad budżetem stanowcze stanowisko Burmistrza w tej sprawie było dla wszystkich oczywiste. Co się stało, że tej stanowczości zaczyna brakować?

Można odnieść wrażenie, że komuś zależy na tym, aby wśród mieszkańców Sanoka pojawiła się opinia, że: Burmistrz chce realizować inwestycję ale „radni, dziennikarze, inne środowiska” starają się mu w tym przeszkodzić.

Jako Klub Radnych PO w głosowaniu nad budżetem pokazaliśmy, że z szacunku dla Pańskich wyborców -mieszkańców Sanoka, nie sprzeciwiamy się tej inwestycji. Wiemy, że mieszkańcy Sanoka zasługują i potrzebują nowoczesnego basenu na miarę XXI wieku.

W związku z tym w imieniu Mieszkańców Miasta Sanoka oraz swoim własnym prosimy o jednoznaczne, oficjalne stanowisko w tej sprawie – czy zadanie będzie realizowane? kiedy będzie realizowane? czy będzie realizowane z własnych środków czy w partnerstwie publiczno-prywatnym?

W imieniu Klubu
Łukasz Woźniczak- Przewodniczący Klubu Radnych PO RP

19-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)