REKLAMA
REKLAMA

Policyjne statystyki, czyli… cotygodniowa kronika kryminalna

POWIAT SANOCKI. W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci przeprowadzili łącznie 177  interwencji. W Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych osadzonych zostało 17 osób.

OPIS WYBRANYCH WYDARZEŃ
Kradzież
27.01.2911 Sanok, ul. Lipińskiego

Policjanci z KPP Sanok w trakcie podejmowanej interwencji wobec mieszkańca Krakowa, ujawnili, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd. Dodatkowo mężczyzna był w posiadaniu samochodu m-ki Peugeot, który figurował w policyjnej bazie jako kradziony, oraz dowodu rejestracyjnego na ten pojazd.

Uszkodzenie mienia
26.01.2011 Sanok, ul. Królowej Bony

Uszkodzenie samochodu marki VW. Sprawca dokonał wgniecenia lewych, przednich drzwi, zarysowania lakieru i uszkodzenia zawiasów. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ok. 500.

27.01.2011 Sanok, ul. Gorazdowskiego
30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił policję, że nieznany mu sprawca dokonał uszkodzenia jego samochodu m-ki Fiat w postaci wygięcia klapy silnika, wyrwania kasety z bezpiecznikami, wiązek instalacji elektrycznych, obudowy plastikowej tablicy rozdzielczej na łączną sumę strat około 1000 zł.

27.01.2011 Sanok, ul. Kazimierza Wielkiego
Sanoccy policjanci w wyniku pościgu zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który uszkodził dwa pojazdy zaparkowane na parkingu przyblokowym. W samochodzie m-ki Citroen wybił szybę tylną oraz dokonał wgniecenia tylnego prawego błotnika, w samochodzie m-ki Fiat dokonał wgniecenia pokrywy bagażnika. Trwają czynności zmierzające do oszacowana strat.

29.01.2011 Sanok, ul. Sadowa
Wybicie tylnej szyby w pojeździe m-ki VW zaparkowanym na parkingu przyblokowym. Wartości szkód wynosi 300 zł na szkodę zgłaszającego.

Przywłaszczenie mienia
30.01.2011 Zagórz, ul. Batorego

22-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że znany jej 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przywłaszczył sobie jej telefon komórkowy marki Motorola wraz z kartą SIM wartości 300zł na szkodę zgłaszającej.

Wypadek
25.01.2011 Pakoszówka

Kierujący samochodem Opel z bliżej nieustalonych przyczyn wykonał manewr skrętu na przeciwległy pas ruchu bez sygnalizacji manewru. Kierujący samochodem Seat jadący w tym widząc całą sytuację przystąpił do hamowania, lecz nie przyniosło to pozytywnego rezultatu i najechał na tył samochodu wykonującego manewr skrętu. Ponadto jadący samochodem Audi jadąc w tym samym kierunku w celu uniknięcia najechania na w/w pojazdy wjechał do rowu. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali kierujący samochodem Opel i Seat. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

25.01.2011 Jurowce
Kierujący autobusem m-ki Autosan 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego z bliżej nieokreślonych przyczyn potrącił prawidłowo idącą poboczem 72-letnią mieszkankę powiatu sanockiego, która z podejrzeniem złamania obojczyka i żeber została przewieziona do szpitala.

29.01.2011 Odrzechowa
Kierujący samochodem osobowym m-ki Seat 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego na łuku drogi nie zachował należytej ostrożności i na śliskiej oblodzonej nawierzchni doprowadził do poślizgu i wywrócenia się samochodu wskutek czego obrażeń ciała w postaci urazu głowy i niedowładu kończyn dolnych doznała 18-letnia pasażerka. Kierujący był trzeźwy.

Nietrzeźwi kierujący
Nietrzeźwi kierujący na terenie powiatu sanockiego
26.01.2011 Poraż

Funkcjonariusze KPP Sanok zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował samochodem marki VW będąc w stanie nietrzeźwości. Wyniki badań I- 0,90mg/l, II- 0,85mg/l, III- 0,86mg/l

28.01.2011 Rzepedź
35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem m-ki VW znajdując się w stanie nietrzeźwości (I – 0,38 mg/l, II – 0,35 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

28.01.2011 Zarszyn
37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości (I – 0,53 mg/l, II – 0,55 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu).

31.01.2011Trepcza, ul. Sanocka
Patrol Policji w czasie przeprowadzania kontroli drogowej ujawnił, że kierujący samochodem marki VW 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego znajdował się w stanie nietrzeźwości. I badanie – 0.58 mg/l; II badanie – 0.58 mg/l; III badanie – 0.54 mg/l.

CZYNNOŚCI W  POWYŻSZYCH SPRAWACH PROWADZI KOMENDA POWIATOWA POLICJI W SANOKU

01-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)