REKLAMA
REKLAMA

SDK: Komplet widzów, teatr, walentynki i … kapusta!

SANOK. Sala widowiskowa Sanockiego Domu Kultury wypełniona po brzegi, przeszywające na wskroś salwy śmiechu a w przerwie kapusta, zamiast ciasta i wina. Tak było podczas spektaklu „Wszystko co wiem mężczyznach i kobietach”, który przedstawił Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Spektakl poruszał kwestie związane z naszym codziennym życiem. Wskazywał, że we współczesnym społeczeństwie miłość jest tematem bardziej odległym aniżeli kariera czy też seks. Autorem sztuki jest Nadieżda Michajłowna Ptuszkina, współczesny rosyjski dramaturg, reżyser teatralny oraz filmowy. Całość aranżowana była w nastroju komediowym, co zdecydowanie ułatwiło odbiór przeciętnemu odbiorcy.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie bilety zostały wyprzedane  kilka dni przed Walentynkami. Co spowodowało dostawienie kilkudziesięciu miejsc w sali widowiskowej przez Sanocki Dom Kultury. Z pewnością Walentynki z teatrem były trafnym pomysłem. Biorąc pod uwagę zależność, iż „wejściówka” kosztowała zaledwie 20 zł. Natomiast widzowie opuszczali SDK z uśmiechem na twarzy połączonym z satysfakcją przyjemnie spędzonego wieczoru.

Z pewnością teatr w dniu Świętego Walentego, zdecydowanie bardziej przypadł do gustu Sanoczanom, aniżeli liczne komedie romantyczne o powtarzającej się niczym – obietnice polityków, fabule. Na zakończenie pozostaje mieć nadzieję że przyszły rok przyniesie kolejne pozytywne walentynkowe zaskoczenia.

M.B.

15-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)