REKLAMA
REKLAMA

Sportowe Walentynki AZS

SANOK. 14 lutego zakończyły się rozgrywki w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Rektora PWSZ im. Jana Grodka. W finale zespół II Liceum Ogólnokształcącego pokonał drużynę Zespołu Szkół nr 2 z wynikiem 2:0.

Rozgrywki turnieju trwały w sumie 4 dni i odbywały się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4. Na pomysł zawodów wpadli działacze Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego sanockiej uczelni: Zygmunt Futyma, Dariusz Gaździk i Prezes Klubu Marek Borkowski.
– To pierwsza edycja turnieju i mamy nadzieję, że pomysł się przyjmie. Jeśli tak będzie to turniej przeniesiemy do większej sali i być może zaczniemy zapraszać do Sanoka także drużyny z innych uczelni – mówił Prezes Klubu, Marek Borkowski.

O tym, że turniej będzie powtarzany świadczy także charakter pucharu, który jest przechodni czyli za rok zwycięska drużyna będzie walczyć, by go nie oddać (dopiero po zwycięstwie w trzech turniejach szkoła dostaje go na własność).

Ostateczna klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:
1. II Liceum Ogólnokształcące
2. Zespół szkół nr 2
3. Zespół szkół nr 1
4. Zespół szkół nr 3
5. PWSZ im. Jana Grodka
6. I Liceum Ogólnokształcące

Poza główną nagrodą i okolicznościowymi dyplomami wręczono także puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Grzegorz Krochmal z II LO.

Marcin Owsiak

15-02-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)