REKLAMA
REKLAMA

Warsztaty fotograficzne w Gimnazjum nr 4 w Sanoku

SANOK. Czterdzieścioro sanockich gimnazjalistów miało okazję uczestniczyć w warsztatach fotograficznych, prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z firmy Sony Poland. Odbyły się one 5 maja w Gimnazjum nr 4 w Sanoku.

Warsztaty była to nie lada atrakcja dla wszystkich interesujących się fotografią. Uczniowie mieli okazję obejrzeć ciekawą prezentację multimedialną i wysłuchać pogadanki na temat historii fotografii, technik fotografowania i innych tajników tej sztuki. Następnie uczestnicy otrzymali do dyspozycji profesjonalne aparaty fotograficzne, obiektywy i rozpoczęli zajęcia praktyczne z modelkami w atelier i w plenerze.

Nad poczynaniami uczniów czuwał jeden z trenerów Sony Poland – Piotr Parvi, który udzielał im rad, uczył, jak dobrze wykonać zdjęcie i odpowiadał na różne pytania. Zwieńczeniem warsztatów był konkurs na najlepszą fotografię wykonaną przez uczestników warsztatów.

Pierwsze miejsce zajęła Karolina Zając (Gimnazjum nr 4), 2 m. – Aleksandra Gunia (Gimnazjum nr 4), 3 m. – Karolina Matyniak (Gimnazjum nr 1), zaś 4 m. miejsce – Oliwia Wacławska (Gimnazjum nr 4).

Warsztaty zostały zorganizowane przez firmę INFORES, Gimnazjum nr 4 w Sanoku i odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka.

Foto. Stanisław Konieczny

10-05-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)