REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: „Parkowanie” pomiędzy słupem energetycznym

HACZÓW. Pojazd zaklinowany pomiędzy słupem energetycznym to finał środowej jazdy 43-letniego mieszkańca Haczowa. Mężczyzna mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie zdecydował się na jazdę samochodem. 

43-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka volkswagena, po czym wjechał do przydrożnego rowu. Teraz 43-latek odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę po pijanemu.

Kilka minut po godz. 15 policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło w Haczowie.  Wstępne ustalenia wykazały, że 43-letni mieszkaniec Haczowa kierując hyundaiem  na łuku drogi najpierw uderzył w krawężnik, a następnie w nadjeżdżającego z przeciwka volkswagena, po czym zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Swoją jazdę zakończył klinując pojazd pomiędzy słupem energetycznym. Przybyli na miejsce policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia. Okazało się, że kierujący hyundaiem jest pijany. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W zdarzeniu tym nikt nie doniósł obrażeń.

Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Nieodpowiedzialny 43-latek odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu.

KPP Brzozów

19-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)