REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: „Parkowanie” pomiędzy słupem energetycznym

HACZÓW. Pojazd zaklinowany pomiędzy słupem energetycznym to finał środowej jazdy 43-letniego mieszkańca Haczowa. Mężczyzna mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie zdecydował się na jazdę samochodem. 

43-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka volkswagena, po czym wjechał do przydrożnego rowu. Teraz 43-latek odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę po pijanemu.

Kilka minut po godz. 15 policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło w Haczowie.  Wstępne ustalenia wykazały, że 43-letni mieszkaniec Haczowa kierując hyundaiem  na łuku drogi najpierw uderzył w krawężnik, a następnie w nadjeżdżającego z przeciwka volkswagena, po czym zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Swoją jazdę zakończył klinując pojazd pomiędzy słupem energetycznym. Przybyli na miejsce policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia. Okazało się, że kierujący hyundaiem jest pijany. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W zdarzeniu tym nikt nie doniósł obrażeń.

Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Nieodpowiedzialny 43-latek odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu.

KPP Brzozów

19-08-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)