REKLAMA
REKLAMA

17-letni motocyklista uderzył w prawidłowo jadący samochód

POWIAT BRZOZOWSKI. Motocyklista zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka opla. Na szczęście obrażenia odniesione w wyniku tego zdarzenia przez 17-latka kierującego motocyklem okazały się niegroźne dla jego życia.

Policja apeluje o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego i postępowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek, około godz. 19:30 w Izdebkach. Na miejscu pracowali brzozowscy policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód.

W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze ustalili, że jednośladem jechał 17-letni mieszkaniec Izdebek, który nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Ponadto jego motocykl nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC.  Jak ustalono, kierująca oplem i motocyklista byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia ranny 17-latek trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne dla jego życia.

Policja apeluje do miłośników jednośladów, aby pamiętali o tym, że obowiązują ich takie same przepisy ruchu drogowego, jak kierujących samochodami.

KPP Brzozów

31-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)