REKLAMA
REKLAMA

19-latek zatrzymany za posiadanie marihuany!

SANOK. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, u którego ujawniono woreczek z marihuaną. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


W czwartek około godz. 20  policjanci patrolując ul. Lipińskiego w Sanoku zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy nerwowo wyjmowali coś z torby po czym natychmiast chowali.

Wzbudziło to podejrzenie policjantów. Po wylegitymowaniu ich przez funkcjonariuszy okazało się, że mężczyźni są mieszkańcami powiatu rzeszowskiego w wieku 19 i 27 lat i przyjechali na wakacje w okolice Soliny. Przeszukanie wskazało, że 19-latek posiada przy sobie porcję marihuany o wadze ponad 1g. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu złożenia wyjaśnień.

Polskie prawo mówi, że za posiadanie przy sobie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Sanok

24-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)