REKLAMA
REKLAMA

Bracia z narkotykami

POWIAT KROŚNIEŃSKI. W policyjnym areszcie przebywają dwaj bracia, u których zabezpieczono kilkanaście gramów narkotyków. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, jakie było przeznaczenie tych środków.

Zatrzymanie obydwu mężczyzn, to efekt pracy policjantów z wydziału kryminalnego, do których dotarła informacja, że mieszkający na terenie powiatu krośnieńskiego dwaj bracia w wieku 20 i 24 lat, mogą posiadać zabronione substancje narkotyczne.

Podczas przeprowadzonego wczoraj przeszukania ich domu, funkcjonariusze istotnie znaleźli po kilka gramów suszu roślinnego i białego proszku. Substancje zapakowane były do charakterystycznych woreczków strunowych, a wstępne testy wykazały, że jest to marihuana i amfetamina.


Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, czy bracia posiadali narkotyki na własny użytek, czy też rozprowadzali je wśród innych osób. Od tych ustaleń uzależniona będzie treść ostatecznych zarzutów, które niebawem usłyszą

KMP Krosno

26-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)