REKLAMA
REKLAMA

Breakout zagra na skansenie (VIDEO HD)

Breakout zagra na skansenie (VIDEO HD)

SANOK. Regionalne potrawy i dobra muzyka – to wszystko czeka na tych którzy odwiedzą w najbliższą niedzielę sanocki skansen. Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe organizuje Bartnika czyli powiatowe Święto Miodu.

–  Z roku na rok poszerzamy formułę naszej imprezy – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki. – Obok stoisk handlowych pszczelarzy i firm zajmujących się pszczelarstwem, będą również stoiska z jadłem regionalnym, oraz lokalni artyści ze swoimi wyrobami. Zaplanowaliśmy  prelekcje o problemach pszczelarstwa oraz, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami  dla dzieci i dorosłych. Staramy się aby ta część była spójna artystycznie i reprezentowała odpowiednio wysoki poziom dostosowany do szerokiego spektrum odbiorców – tłumaczy starosta.

W tym roku roku, podobnie jak w latach poprzednich zaplanowano również konkurs na najlepsze jadło i nalewkę miodową. Część artystyczna to występ trzech zespołów – lokalnej grupy Cassiopeia działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku, grupy Fanfary z Transylwanii, oraz gwiazdy wieczoru zespołu Breakout.

Wstęp na imprezę jest wolny.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

21-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)